Tomasz Hajto wypunktowany: najpierw przez Zbigniewa Bońka, a później przez internautów. Genialny filmik, na którym sam komentuje swoje występy [WIDEO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zbigniew Boniek z typowym dla siebie poczuciem humoru postanowił zaczepić Tomasza Hajtę. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przypomniał byłemu piłkarzowi jego największy koszmar z czasów kariery w reprezentacji. Hajcie nie było do śmiechu.

Boniek lekko zakpił z Hajty przy okazji meczu Portugalia – Hiszpania rozgrywanego w Gdyni w ramach Euro U-21. Prezes PZPN spotkał na trybunach Pedro Pauletę, który ośmieszył Hajtę w meczu Portugalia – Polska w mistrzostwach świata w 2002 roku.

Najpierw Boniek wrzucił na Twittera zdjęcie krzesełka oznaczonego nazwiskiem portugalskiego snajpera, a kilka godzin później w sieci pojawił się filmik opublikowany przez Łukasza Wiśniowskiego, redaktora pzpn-owskiego kanału ,,Łączy nas piłka”. W krótkim klipie występują wyraźnie rozbawieni Boniek i Pauleta, który Polakom na mundialu strzelił trzy gole. Odpowiedzialny za pilnowanie snajpera Portugalii był wówczas właśnie Hajto.

Były reprezentacyjny obrońca zareagował na zaczepkę. Przyznał, że grał wtedy słabo i oberwał za to. Zaatakował jednak też Bońka.

I co mam odpowiedzieć. Ja za tamten mecz swoje dostałem i grałem słabo. Lepiej wypomnieć Hajcie ten mecz, aby zapomnieć o formie U21 Polaków

– napisał Hajto, odnosząc się do bardzo słabej gry polskiej młodzieżówki w finałach mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce.

Tomek, co za zgubne połączenie. Po prostu byliśmy na meczu, zobaczyliśmy gościa i wyszedł fajny żart

– odpowiedział Boniek.

Żart, który jednak Hajty nie rozbawił i nie było mu do śmiechu. Podobnie jak po pamiętnym meczu z Portugalią. Tutaj hit – kompilacja: Tomasz Hajto komentuje… własne występy z mundialu w Korei i Japonii.

(2500)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.