To oni będą rozdawali darmowy Koran. Cieszą się z ogromnego wzrostu popytu

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Fundacja Dar Al-Arqam z okazji ramadanu postanowiła rozdawać Koran. Za darmo. Przed jego zamawianiem przestrzegała Krystyna Pawłowicz. Muzułmanie z fundacji ucieszyli się z takiej reklamy.

UWAGA!!!
NIE BIERZCIE DARMOWYCH, w skrajnie agresywnych, antychrześcijańskich, w salafickich wersjach egzemplarzy KORANU, które są właśnie przewożone do Polski do rozdawania na polskich ulicach niezorientowanym Polakom, zwłaszcza młodym!!! Nie chcemy islamskich agresorów u siebie, to chcą nas „nauczać”, rozmiękczać i kierować przeciw Krzyżowi darmowym Koranem, który zaniesiemy do domów, poczytamy i….podniesiemy rękę na Krzyż. Nie dajmy się wykorzystać do walki z nami, z Polską, naszymi własnymi rękami!
Ciekawe, KTO za to płaci…

– pisała (pisownia oryginalna – przyp. red.) na Facebooku Krystyna Pawłowicz. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości podkreślała, że rozdawana wersja Koranu jest salaficka, pełna skrajnej agresji i antychrześcijańskich treści.

Według przedstawicieli fundacji Dar Al-Arqam wpis Pawłowskiej okazał się… świetną reklamą i wzrosła ilość zamówień.

Wieści o naszym DARMOWYM KORAN rozeszły się w szerszych kręgach , jak widać post z ostrzeżeniem odniósł odwrotny skutek mieliśmy ogromna ilość emaili i zgłoszeń od DARMOWY KORAN w dniu wczorajszym . Za opóźnienie w odpisywaniu na wiadomości przepraszamy , była wczoraj niespodziewana fala zgłoszeń z zapytaniem o Koran. Nie zaprzeczymy ze były i tez wiadomości obraźliwe i przeciwne naszej akcji, ale tych w porównaniu z tymi zgłoszeniami to kropla w morzu . AllhamdulilALLAH nasza akcja odniosła nieoczekiwany sukces. Nadal ROZDAJEMY DARMOWY KORAN i prostujemy wiadomość o tym ze jest Salaficki bo nie jest

– czytamy na facebookowej stronie fundacji.

Organizacja cały czas reklamuje darmowy Koran:

Fundacja Dar Al-Arqam tak przedstawia swoje cele i misję:

Do głównych celów naszej Fundacji należy również kreowanie i rozwijanie pozytywnego wizerunku muzułmanów jako wyznawców religii pokoju, a także kontaktów obywateli polskich w stosunkach międzynarodowych ze społecznością muzułmańską. Reprezentujemy interes muzułmanów, wspierając ich w swobodnym wyznawaniu swej wiary i religii. [Celem jest] rozwój duchowy i edukacja , wsparcie i promowanie ogólnie islamskiego sposobu życia, jaki jest określony w Świętym Koranie i naukach sunny.

(4059)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.