To jedno z najbardziej zasadnych pytań w kwestii muzułmańskich uchodźców. Znana dziennikarka zadała je na antenie. Już nie pracuje w tym radiu [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Katie Hopkins już kilka razy dała się poznać, jako przeciwniczka uchodźców w Wielkiej Brytanii i w ogóle w Europie. Dziennikarka podczas rozmowy z muzułmaninem podczas audycji w LBCradio nie dawała za wygraną w sprawie imigrantów i zadała jedno zasadne pytanie. 

Hopkins, która pracuje także w ,,MailOnline”, na antenie rozmawiała z muzułmaninem, który próbował wyjaśnić jej kilka kwestii w sprawie imigrantów.

Dlatego wyznawcy islamu nie wyjeżdżają ze swoich krajów, gdzie czują się źle, to innych krajów, gdzie są muzułmanie. Dlaczego wybierają państwa chrześcijańskie

– pytała Katie Hopkins.

Jej rozmówca nie ukrywał, że islam jest podzielony i stąd wynika wielka ilość imigrantów. Hopkins nie dawała jednak za wygraną.

Skoro islam ma swoje podziały i problemy, to dlaczego Europa i USA miałyby chcieć przyjmować te problemy na swoje barki?

– stwierdziła retorycznie dziennikarka.

Katie Hopkins nie będzie już okazji posłuchać na antenie radia LBC. Została zwolniona za wpis na Twitterze po zamachu w Manchester Arena, w którym nawoływała do ostatecznego rozwiązania kwestii islamskich terrorystów.

Szokująca recepta gwiazdy pop na terroryzm. ,,Zamknie się w willi i będzie obserwować”. Tymczasem znana dziennikarka zgłoszona na policję za swoje słowa po zamachu w Manchesterze [WIDEO]

(5950)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.