fot. Flickr / Arno Mikkor (EU2017EE) / screen Twitter

To będzie najdroższy mem w polskim internecie. Donald Tusk pozywa Patryka Jakiego za publikację mema po meczu Niemców

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Pan Przewodniczący Donald Tusk kieruje do sądu wniosek (na chwilę obecną w trybie ugodowym) przeciwko Patrykowi Jakiemu o zapłatę 30 tys. zł – poinformował na Twitterze Roman Giertych. Poszło o mema, który kandydat PiS na prezydenta Warszawy zamieścił po wygranej Meksyku z Niemcami.

Jaki ma wpłacić 30 tys. ,,na WOŚP za naruszenie swoich dóbr osobistych w związku z publikacją skandalicznej przeróbki zdjęcia PDT z pogrzebu śp. S. Karpiniuka”.

Po porażce z Meksykiem w internecie zaroiło się od memów, które stanowiły prześmiewczą reakcję na blamaż kadry Joachima Loewa. Jeden z takich pokazywał płaczących Grzegorza Schetynę i Donalda Tuska. Dopisek: ,,Nasi przegrali z Niemcami”.

Polityk PiS-u nie wiedział, że zdjęcie pochodzi z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka. Jak twierdzi, sam mema nie wstawiał (zrobili to administratorzy jego konta), a jako rekompensatę obiecał wysłać sprzęt sportowy dzieciakom ze Słupska.

Okazuje się, że na tym się nie skończy. Zgodnie z zapowiedzią Romana Giertycha Donald Tusk będzie domagał się zapłaty 30 tys. na WOŚP.

(10328)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Wyrażam nadzieję, że wkrotce Pan Przewodniczacy wyladuje w pierdlu na dlugie lata. Sprawiedliwosci powinno stac sie zadosc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.