Portal informacyjno-historyczny

Kiedy rok temu pokazał, jak kierowca może się bronić, lewica donosiła na niego do prokuratury. Dziś o tym przypomina…

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais – pisał Mariusz Pudzianowski w styczniu tego roku, zamieszczając zdjęcie kija baseballowego, kiedy jego firma transportowa zmagała się z agresywnymi uchodźcami w Calais. Niektórzy wpis uznali za niezgodny z polskim prawem!

Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji

– oznajmił Pudzianowski.

Tutaj mamy do czynienia z obroną mienia własnego, które przez konwencję praw człowieka jest gwarantowane. Jeśli cię ktoś zaatakuje masz prawo się bronić, a jeśli ci coś ukradnie to na gorącym uczynku możesz go złapać, tudzież poturbować w celu zapobiegnięcia przestępstwu

– precyzował.

Środowiska lewackie uznały, że Pudzianowski jest rasistą i ksenofobem. Joanna Grabarczyk z fundacji „HejtStop” posunęła się do tego, że zgłosiła do prokuratury, iż wpis strongmana nawołuje do nienawiści. Ta jednak nie dopatrzyła się znamion przestępstwa i do postępowania nie doszło.

Po morderstwie polskiego kierowcy, którego ciężarówkę wykorzystano do zamachu, Pudzianowski napiał:

R.I.P. Łukasz Urban
Polski kierowca ciężarówki, bohater, który walczył z napastnikiem i przyczynił się do zmniejszenia rozmiarów tragedii

Przypomnijcie sobie akcję, którą nagłośniłem niemalże rok temu, gdy chciałem chronić swoich kierowców za pomocą prostego kija bejsbolowego. Komuś się to nie spodobało… a teraz pamiętajcie proszę o Łukaszu, bo jego postawa była wprost bohaterska.

(45146)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę