,,Tego już się nie zatrzyma”. Portal ujawnia: lewica zmienia taktykę – teraz tak będzie przekonywać Polaków do przyjęcia imigrantów. ,,To sposób na ciche otwarcie drzwi dla imigracji bez zgody Polaków i władz”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Portal wPolityce.pl podaje, że środowiska lewicowe, które lobbują za przyjęciem imigrantów do Polski, zmieniają taktykę. Cel? Presja na rząd i społeczeństwo, aby zaakceptować żądania Unii Europejskiej w prawie relokacji. Imigranci mają trafiać do Polski również na leczenie.

Uchodźcy nie będą pokazywani jako tłum, tylko jako pojedyncze osoby, które przeżyły jakieś tragedie.

osoby reprezentujące różne organizacje lewicowe – w tym Polską Misję Medyczną – wyszukują na granicy turecko-syryjskiej osoby wymagające leczenia, zwłaszcza dzieci i osoby niepełnoletnie. Chodzi o osoby poszkodowane w działaniach wojennych.

– informuje portal.

Jednocześnie jest wywierana presja na polską dyplomację, aby wydawane były polskie wizy. Informator wPolityce, związany z dyplomacją, mówi, że ,,jest stała presja na konsulaty, by działały właściwie poza prawem”. Tymczasem osoby, które miałyby tu trafić, są niezweryfikowane i legitymują się wątpliwymi dokumentami, bądź nie mają ich w ogóle.

Wiele osób ma trafić do Polski na leczenie, a potem? Władze przyznają, że będą bezradne, bo nie będzie wiadomo, gdzie je odesłać. Turcja z powrotem ich nie przyjmie.

Organizacje zajmujące się tymi sprawami niespecjalnie skrywają, że ma to być sposób na ciche otwarcie drzwi dla imigracji bez zgody Polaków i władz. Bo ci ludzie mają przecież rodziny. I później będzie krzyk, by wpuszczać również te rodziny, braci, siostry, mężów, żony. Tego już się nie zatrzyma

– mówi. Polskie władze oferują jednak leczenie na miejscu, co ma stanowić test, czy chodzi o realną pomoc, czy po prostu o otwarcie drzwi dla fali imigrantów.

Jeśli nasza oferta zostanie odrzucona, nie będzie złudzeń: zdjęcia konkretnych ofiar mają być rodzajem szantażu moralnego wobec społeczeństwa –

dodaje.

więcej TUTAJ

(3627)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.