Portal informacyjno-historyczny

Te słowa Orbána podbiły serca internautów na Zachodzie. Pokazuje różnicę między krajami Europy Środkowej a resztą Europy [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Profil Voice of Europe publikuje nagrania polityków z Europy Środkowej z tłumaczeniami na angielski, dzięki temu internauci z innych krajów mogą przekonać się, jak inne jest ich zdanie od wielu przywódców Unii Europejskiej. Tym razem serca podbił Viktor Orbán. Nagranie z fragmentem jego przemówienia cieszyło się ogromną popularnością.

Rozumiem, że liczne kraje już zmieniły swoją tożsamość, niektóre kraje członkowskie mają już inną, w przeciwieństwie do nas, państw w środkowej Europie, na przykład Węgier. Tamte kraje nie dają dobrego przykładu do naśladowania. Mamy prawo ich nie naśladować!

– mówił premier Madziarów.

Jesteśmy gotowi pomagać uchodźcom tam, gdzie jest problem, możemy bronić granic Unii Europejskiej, jesteśmy gotowi zrobić wiele rzeczy, ale nigdy nie zmienimy naszej tożsamości

– dodawał. Podkreślił, że zgodził się z przywódcami UE, iż obrona granic jest istotna, co położy kres nielegalnej imigracji.

Orbán wypowiedział te słowa po szczycie UE w Brukseli. Przed nim prezydent Francji Emmanuel Macron oskarżył państwa Europy Środkowej o ,,cyniczne podejście” do UE i zdradę Europy”. Premier Węgier powiedział, że ich przyjaźń rozpoczęła się „po męsku” i że zgodzili się, iż podstawą współpracy musi być wzajemny szacunek.

(8472)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę