Tak wygląda walka o wolne media w Polsce. To dziennikarze GW, Gazeta.pl i Wprost zaatakowali reporterkę TVP Info [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas protestów pod Sejmem dziennikarka TVP Info próbowała na antenie relacjonować widzom wydarzenia. Warunki pracy miała bardzo utrudnione, bowiem manifestujący postanowili ją zagłuszyć. Jak informuje ,,Dziennik Narodowy”, za wszystkim stali… dziennikarze konkurencyjnych mediów.

W pierwszym szeregu stał m.in. Marcin Dzierżanowski. Zastępca redaktora naczelnego ,,Wprost” skandował ,,propaganda, propaganda” w kierunku wysłanniczki TVP Info.

Nie czuję żadnej wspólnoty z dziennikarzami mediów publicznych, to tuba propagandowa rządzącej partii

– stwierdził potem Dzierżanowski w rozmowie z serwisem ,,Wirtualne Media”.

Warto dodać, że dziennikarka, która relacjonowała wydarzenia spod Sejmu, pracuje w TVP Info od 2004 roku, czyli została zatrudniona długo przed przejęciem władzy w kraju przez PiS.

Mocno zaangażowana była też Natalia Kędra, dziennikarka Gazeta.pl, która także skandowała ,,propaganda, propaganda”. Symbolem obiektywizmu dziennikarskiego trudno ją zresztą nazwać:

Blisko niej stała Julia Zeńczewska z TVN. Pracująca przy programie ,,Ugotowani” dziennikarka przy okazji postu na Facebooku ujawniła trochę kulisy zakrzykiwania relacji TVP Info. Oznaczyła bowiem na zdjęciu z protesty zarówno Kędrę jak i Dzierżanowskiego, więc można wnioskować, że dobrze wiedziała, gdzie stoją jej ,,współpracownicy”. Wskazany jest też w poście Krzysztof Kwiatkowski z ,,Gazety Wyborczej”, który podobnie jak inni, nie zareagował na oplucie reporterki TVP Info.

Ciekawe czy Kwiatkowski opisze to wydarzenie na łamach „Wysokich Obcasów”, czyli kobiecego dodatku do Gazety Wyborczej? Czy opisze w jaki sposób wykształceni, inteligentni uczestnicy manifestacji w obronie „wolnych sądów” potraktowali kobietę i w jaki sposób on na to zareagował nie broniąc godności oplutej kobiety? Pytanie oczywiście retoryczne

czytamy na Dzienniknarodowy.pl.

Otoczona w ,,spontanicznej” akcji dziennikarka TVP Info w końcu przerwała swoją relację, nie mogąc wygrać z okrzykami, atakami i naporem tłumu prowadzonego przez przedstawicieli nurtu, domagającego się ,,wolnych mediów”.

Magazyn Patriotyczny zamieścił poniższe zdjęcie z komentarzem:

Zadowoleni z siebie „dziennikarze” Krzysztof Kwiatkowski (Wysokie Obcasy, Wprost) i Marcin Dzierżanowski (z-ca red. nacz. Wprost) kilka sekund po tym jak na ich oczach została opluta dziennikarka TVP Info.

Tu całe zdarzenie:

(1084)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.