Portal informacyjno-historyczny

Tak mocnych słów o homoseksualistach na antenie TVP jeszcze nie było. Posłowie Nowoczesnej żądają kar za ,,homofobię i język nienawiści”. Oto co oburzyło lewicę (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ostatni odcinek ,,Studio Polska” wywołał ogromne kontrowersje. Emitowany w dzień parady równości stanowił przestrzeń dla różnych opinii na temat homoseksualizmu. Media lewicowo-liberalne grzmią, że wszystkie bariery zostały przekroczone.

Zboczeńcy, zezwierzęcenie człowieka, rzesza nieszczęśliwych ludzi, wypaczanie modelu rodziny, nie wychodzi im z dziewczyną, więc próbują z chłopakiem

– tak w skrócie debatę podsumował serwis Wirtualne Media.

Posłanka Nowoczesnej Monika Rosa poinformowała, że składa skargę do KRRiT za ,,przyzwolenie na niebywałą homofobię i język nienawiści”.

Co dokładnie oburzyło lewicę? Wirtualne Media cytują kilka fragmentów debaty. Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, była kandydatka do Sejmu w wyborach z list Kukiz’15 (wcześniej startowała na prezydenta Łodzi z poparciem Janusza Korwin-Mikkego) mówiła m.in. ,,towrzeniu kulturowego homoseksualizmu”.

To się stało w Holandii. Stricte biologicznego homoseksualizmu jest tam stosunkowo niewielki procent, natomiast w jakimś momencie społeczeństwo holenderskie umówiło się, że „róbta, co chceta”, więc jeżeli nie wychodzi mi z dziewczyną to spróbuję z chłopakiem i odwrotnie. W ten sposób powstała cała rzesza ludzi w gruncie rzeczy, panie Jacku, nieszczęśliwych, ponieważ jeżeli ktoś dokładnie zgłębi, że tak powiem, arkana społeczeństwa holenderskiego to jest w stanie to zauważyć – podkreślała. – Co więcej, specjaliści mówią o zjawisku tzw. trzeciej płci w Holandii, czyli mężczyźni robią się coraz bardziej jak kobiety, a kobiety robią się coraz bardziej jak mężczyźni. Ja jestem bardzo przeciwna temu, żeby atakować w ten sposób tradycję i europejską kulturę chrześcijańską, która jednak ma jakąś określoną bazę. Tą bazą jest chrześcijaństwo i naprawdę nie rozumiem, dlaczego tyle siły wkładacie państwo w to, żeby nam zaszczepić obce wzorce

– tłumaczyła, dodając, że wytworzenie pewnych zachowań w społeczeństwie, za przyzwoleniem społecznym, które może spowodować taką właśnie degradację czy degrengoladę społeczeństwa.

Inny gość Juliusz Zawłocki mówił, że ,,na zachodzie nagłaśniało się kampanie, że wreszcie mężowie mogą wyjść z ukrycia, być homoseksualistami i porzucić swoje żony”.

Teraz jest w drugą stronę i często się wymaga, żeby dziecko było homoseksualne, bo wtedy ma różne przywileje, ma lepiej w szkole, jest lepiej traktowane. Tu jest problem

– dodał. Inny mężczyzna spośród publiczności nazwał gejów zboczeńcami.

Otóż, z takich związków zazwyczaj nie wychodzą dzieci normalne. Dzieci, które przebywają w takim toksycznym związku też wyrastają na zboczeńców

– podkreślił. Inna osoba porównała śluby gejów do „ślubu mężczyzny z psem” i dodał, że jest to „zezwierzęcenie człowieka”.

(7661)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Kiedys o miłosci pisano poematy ,wiersze, krecono filmy i wystawiano sztuki. Dzisiaj wystawia sie narzady i sprowadziło sie miłosc do fizjologi.Nie ma co pisac o lewactwie bo to oklepane to jest bunt przeciw Bogu i naturze .To jest oddanie sie szatanowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę