Portal informacyjno-historyczny

MEDITERRANEAN SEA (Oct. 17, 2013) Distressed persons are transferred from the amphibious transport dock ship USS San Antonio (LPD 17) to Armed Forces of Malta offshore patrol vessel P52. San Antonio provided food, water, medical attention, and temporary shelter to the rescued. San Antonio rescued 128 men adrift in an inflatable raft after responding to a call by the Maltese Government. (U.S. Navy photo/Released) 131017-N-ZZ999-009 Join the conversation http://www.navy.mil/viewGallery.asp http://www.facebook.com/USNavy http://www.twitter.com/USNavy http://navylive.dodlive.mil http://pinterest.com https://plus.google.com

Ta mapa mówi wszystko o kryzysie imigracyjnym. Takim działaniem Europa zachęca imigrantów do przyjeżdżania [MAPA]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kryzys migracyjny w Europie narasta, ale Stary Kontynent wcale nie zapobiega, by kolejni uchodźcy nie wsiadali w Libii do łodzi w kierunku Włoch. Wręcz są do tego zapraszani.

Okazuje się, że zaszły wielkie zmiany na mapie, która ukazuje miejsca, gdzie ratowano uchodźców. O ile w 2014 roku było to już dość daleko od Libii, to w 2016 roku pomoc dociera do imigrantów niedługo po tym, jak wyruszą w podróż.

W przyszłym roku będą ich zgarniać w Libii z nabrzeży

– napisał na Twitterze Wojciech Szewko, analityk ds. stosunków międzynarodowych, ekspert Narodowego Centrum Studiów Strategicznych ds. Bliskiego Wschodu.

Widać wyraźnie, że miejsce, skąd dowożeni do Europy imigranci, przesuwa się. W 2014 roku uchodźcy musieli przebyć kawał drogi po Morzu Śródziemnym, by ktoś ich przejął. Teraz wystarczy tylko wsiąść do łódki i zaraz po tym zjawia się ktoś na ratunek. Pomagają w tym organizacje, które z procederu uczyniły biznes:

To świetny interes… Organizacje pozarządowe współpracują z przemytnikami ludzi? Padły poważne oskarżenia. Są dowody

(4317)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę