Szokująca wypowiedź po ataku na Polaków w Rimini. Mediator kulturowy stwierdził, że kobiety lubią gwałt

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Abid Jee, współpracujący z organizacją zajmującą się imigrantami, przyznał, że ,,kobiety lubią gwałt”. Jego słowa cytuje włoski dziennik ,,il Giornale”.

Abid Jee zamieścił swój komentarz na Facebooku. Na co dzień współpracuje z organizacją Lai Momo, która zajmuje się kwestiami imigranckimi. Miało to miejsce tuż po ataku w Rimini, kiedy to Polka została brutalnie zgwałcona.

– Najgorszy jest początek, później kobieta uspokaja się i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym – oznajmił 24-latek, mieszkający we włoskim Crotone. Co ciekawe, studiuje on prawo w Bolonii, a także udziela się w Cooperativa Lai-Momo, organizacji, która koordynuje pobyt imigrantów we Włoszech. Jest tam pracownikiem społecznym i ,,mediatorem kulturowym”.

Jego organizacja w samym 2016 roku zarobiła blisko 900 tys. euro za koordynację tysięcy imigrantów przybywających do Włoch.

Organizacja na razie nie chce komentować, czy jest on rzeczywiście jej pracownikiem, jak sam to przedstawia w mediach społecznościowych. Jeśli informacja się potwierdzi, Cooperativa Lai-Momo zamierza podjąć wszelkie niezbędne kroki. Nie wyobraża sobie, aby dalej był jej pracownikiem.

Lucia Borgonzoni z Ligi Północnej powiedział, że takie wypowiedzi budzą u niego ogromny niepokój i zamierza zbadać sprawę współpracy 24-latka z organizacją imigracyjną.

źródło: Il Giornale

(33504)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.