Portal informacyjno-historyczny

Sytuacja jak z filmu komediowego. Imigranci, których nie chce żadne państwo, uczynili z życia pasażerów prawdziwy koszmar. Zdumiewająca reakcja armatora

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Serwis ,,PromySkat” informuje, że do krajów, które dotychczas miały problemy z imigrantami, czyli Włochy, Francja, Wielka Brytania czy Grecja, dołączyły kolejne. Do absurdalnej sytuacji doszło na pokładzie promu pływającego między Ukrainą i Turcją.

Na pokładzie promu Kaunas Seaways doszło do dziwnego zdarzenia. Mówi o nim Jonas Nazarovas, reprezentujący armatora DFDS.

Odkryliśmy grupę 12 imigrantów, którzy ukrywali się w oponie podczas podróży pomiędzy Turcją a Ukrainą. Z tego powodu na pokładzie promu powstał poważny problem. Turcja nie chce ich z powrotem i podobnie Ukraina, która nie chce ich przyjąć, bo nie mają ważnych dokumentów. Jak do tej pory są na pokładzie promu od trzech tygodni

Efekt? Imigranci, których nikt nie chce, pływają sobie na promie między Czarnomorskiem a Stambułem.

Imigranci to młodzi mężczyźni, którzy oczywiście nie zamierzają płacić i nie posiadają dokumentów tożsamości. Twierdzą, że pochodzą z Palestyny i Algierii, ale jak utrzymuje armator, są tak naprawdę z Maroka.

wszyscy z nich wykazują się dużą agresją

czytamy na stronie PromySkat, która informuje, że z uwagi na nich trzeba było zatrudnić ochronę. Ostatecznie po powtarzających się incydentach zdecydowano się zamknąć ich w odosobnieniu.

stali się tak nieznośni i agresywni, że konieczne było ich odseparowanie od pozostałych osób podróżujących promem

informuje PromySkat. Zgodnie z relacjami załogi, zachowywali się brutalnie, stworzyli zagrożenie pożarowe oraz zapowiadali, że wyskoczą z promu.

Żadne z zainteresowanych państw, pomiędzy którymi pływa prom, a więc Ukraina i Turcja (,,Turcja chce zobaczyć dowody na to, że zostali zaokrętowani w Turcji, a takowe nie istnieją, bo na pokład dostali się, ukrywając się w naczepach”) nie kwapi się, aby ich przyjąć.

Dyrektor DFDS nie ukrywa… współczucia wobec pasażerów:

Nie trzeba się wykazywać dużą empatią, by zrozumieć straszną sytuację, w jakiej znaleźli się ci pasażerowie na gapę, którzy przybyli do Europy po lepsze życie. Zamknięcie w kabinach przez tak długi czas jest dla nich bardzo stresujące

(1739)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę