Portal informacyjno-historyczny

,,Symbol chrześcijaństwa w rękach islamu”. Najnowszy plan muzułmanów wzbudził ogromne kontrowersje [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

1 września w Rzymie słychać będzie muzułmańskie modły w pobliżu Koloseum. Na słynnej Via San Gregorio pod Łukiem Konstantyna powstanie wielki meczet na świeżym powietrzu.

Modły muzułmanów 1 września zostaną odprawione z okazji ważnego w islamie święta Poświęcenia Abrahama. Modlitwę zorganizuje organizacja Dhuumcat, która na swoim profilu na Facebooku utrzymuje, że przy okazji zamierza wyrazić wzburzenie z powodu ataków terrorystycznych, do których doszło w Barcelonie, a w których wśród 15 ofiar znalazła się trójka Włochów.

Planowane zgromadzenie nie będzie wcale pierwszym takim pod Koloseum. Już w październiku 2016 roku w tym samym miejscu pół tysiąca muzułmanów modliło się o uwzględnienie islamskich miejsc modlitwy w planie rozbudowy Rzymu.

Pozostaniemy z symbolicznym obrazkiem Koloseum w rękach islamu

czytamy na Rorate-caeli.blogspot.com, gdzie autor podkreśla, że taki obraz będzie panował w świadomości, mimo zapewnień organizatorów o negatywnym nastawieniu do terroryzmu islamskiego.

Miejsce stanowiące symbol chrześcijaństwa zostanie bowiem zdominowane przez religię spod znaku półksiężyca

– podkreśla Polona Christiana, która przypomina, że mimo deklaracji o wyrzeczeniu się terroru, to takie obrazki z Rzymu na pewno ucieszą dżihadystów. Zdobycie Wiecznego Miasta to jeden z celów tzw. Państwa Islamskiego.

(4671)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę