Portal informacyjno-historyczny

Świąteczne nagranie jest dowodem, że KOD traci poparcie. Kijowski znokautowany w komentarzach przez byłego sympatyka [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To były wyjątkowo smutne życzenia świąteczne. Co prawda Mateusz Kijowski życzył „odzyskania demokracji i wolności”, ale internauci szybko zwrócili uwagę na okoliczności, w których swój przekaz nagrywał lider Komitetu Obrony Demokracji. I nie zostawili na Kijowskim suchej nitki.

Witam serdecznie! Dla wszystkich, którzy dzisiaj świętują – najserdeczniejsze życzenia! Żebyśmy razem, wspólnie, wspólnym wysiłkiem odzyskali demokrację w Polsce i odzyskali wolność. Wesołych Świąt! Wesołego Alleluja!

– taki życzenia przekazał Kijowski sympatykom KOD.

Problem w tym, że lider Komitetu Obrony Demokracji stoi przed budynkiem Kancelarii Premiera zupełnie sam, co wcześniej się nie zdarzało. Tym razem zamiast sympatyków KOD towarzyszy mu jedynie… legendarny licznik dni od nieopublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Pustkę wokół Kijowskiego zauważyli internauci, sympatycy KOD.

Ogromną sztuką jest zaledwie w rok opustoszyć to miejsce 🙁 Mimo wszystko, wesołych świąt

– napisał jeden z nich.

Po co je opustoszałeś?

– odparł z lekką agresją Kijowski.

Z tego samego powodu, co kilka tysięcy zawiedzionych osób

– nie dał się zbić z tropu mężczyzna.

Wygląda więc na to, że kilka ostatnich afer wokół KOD spowodowało, że ludzie odwrócili się od tego projektu. A Mateusz Kijowski nie ma już liczyć na tak liczne poparcie, jak na początku. Wkrótce może zostać sam, mimo jeszcze sporej ilości miłych głosów w komentarzach. Jak na nagraniu…

(1129)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę