Stonoga zaapelował do Polaków we Francji przed decydującym starciem o prezydenturę. Jego wpis wywołał oburzenie. ,,Nie s*ać mi tu koksem w komentarzach”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zbigniew Stonoga wiele razy zabierał głos w sprawach politycznych. Przed II turą wyborów prezydenckich we Francji, w której zmierzą się Emmanuel Macron i Marine Le Pen, zwrócił się do Polonii nad Sekwaną.

Zwracam się do Polonii we Francji o oddanie głosu na Emmanuel Macron Człowieka, który zauważa dyktat kaczyńskiego w naszej ojczyźnie. Polska racja stanu wymaga krytykowania takiego czegoś jak kaczyński czy duda

– napisał (pisownia oryginalna) Stonoga na swoim profilu na Facebooku.


W komentarzach pod postem Zbigniew Stonoga szybko mógł się przekonać, jak do tego pomysłu podchodzi spora część Polaków.

Stonoga nie zważa na to, że Macron wykorzystuje stereotypu na temat Polski w kampanii wyborczej (porównał Jarosława Kaczyńskiego do Viktora Orbana i Władimira Putina), a także nawołuje do nałożenia sankcji na nasz kraj za „naruszenie wszystkich zasad UE”. Jego wizerunek socjalisty-człowieka establishmentu doskonale wpasowuje się w to, z czym Stonoga walczy w Polsce (a przynajmniej tak twierdzi).

W niedzielnej II turze wyborów prezydenckich we Francji Emmanuel Macron zmierzy się z liderką Frontu Narodowego Marine Le Pen.

(4963)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.