Stefan Niesiołowski ze Złotym Krzyżem Bundeswehry. Został uhonorowany za zasługi dla współpracy obronnej Polski i Niemiec

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

niesiolowskiStefan Niesiołowski prężący pierś i gratulujący mu Andrzej Rozenek. W takich okolicznościach poseł Platformy Obywatelskiej otrzymał… Złoty Krzyż Bundeswehry. Niemiecka ambasada w Warszawie tłumaczy, że polityk został uhonorowany za zasługi dla współpracy obronnej Polski i Niemiec.

Nie wiemy, czym kierowała się ambasada (w oficjalnej laurce jest coś o pielęgnowaniu stosunków polsko-niemieckich), bo choć Niesiołowski jest przewodniczącym sejmowej komisji obrony, to ciężko doszukać się jego pracy w tej dziedzinie. Odznaczenie otrzymał od pełnomocnika niemieckiej ambasady.

Krzyż Honorowy Bundeswehry to najwyższe odznaczenie wojskowe Republiki Federalnej Niemiec, nadawane żołnierzom Bundeswehry, żołnierzom sił zbrojnych innych państw oraz osobom cywilnym za czyny waleczności w warunkach bojowych, za zasługi dla Bundeswehry, a także za długoletnią wzorową służbę wojskową.

źródło: wPolityce.pl

(37)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.