Portal informacyjno-historyczny

źródło: Rosyjska V kolumna w Polsce

„Stalin był dobrym przywódcą, w Korei Płn. jest lepiej niż w Polsce, a łagry pojawią się, kiedy dojdziemy do władzy”. Szefowa Komunistycznej Młodzieży Polskiej mówi

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze
źródło: Rosyjska V kolumna w Polsce
źródło: Rosyjska V kolumna w Polsce (Dobrzyniecka na zdjęciu po prawej)

Poniżej wypowiedzi Ludmiły Dobrzynieckiej, lat 27, członkiem zarządu i „skarbniczką” partii Zmiana, a jednocześnie szefową Komunistycznej Młodzieży Polskiej, w swoim środowisku zwana „Ludą”.

Wywiad został udzielony serwisowi Vice.com – CAŁOŚĆ TUTAJ.

Poglądów Dobrzynieckiej nie komentujemy. One komentują się same. Publikujemy, żeby pokazać Czytelnikom, że takie poglądy, mimo ich weryfikacji przez historię ostatnich 100 lat, wciąż mają się dobrze i znajdują wiernych wyznawców.

Dobrzyniecka twierdzi, że Stalin dopuścił się zbrodni, ponieważ „miał prawo nie dopilnować wielu rzeczy”. Uważa, że Katyń to „manipulacja”, dokonywana w ramach „propagandy antyrosyjskiej”.

Podkreśla, że w momencie przejścia z socjalizmu na komunizm łagry byłyby nieuniknione, a te, o których mówimy, przypominają te z II Rzeczypospolitej.

Politykę historyczną opisuje tak:

Ci burżuje chcą abyśmy żyli tą historią, ci żołnierze wyklęci, Katyń, jakieś czystki. To temat zastępczy

Wyjaśnia także, jak dochodzi do przyjmowania nowych członków do Polskiej Partii Komunistycznej. Ich zadaniem jest lektura „klasyków”: Marksa, Engelsa, Lenina, Stalina, Mao. Potrzebę czytania Mao uzasadnia faktem, że „był dobrym przywódcą”.

Tłumaczy też Koreę Północną:

W Korei Północnej wcale nie jest tak, że tam są obozy śmierci, że ludzie głodują. Starają się żeby ten kraj był czysty, zadbany, każdy mieszkaniec musi dbać o okolicę w której mieszka, wszyscy pracują dla tego kraju, domy dziecka są zadbane, starają się żeby te dzieci dostawały jakieś rodziny zastępcze […] O tym się nie mówi, ale ten kraj się rozwija i można im tego pozazdrościć, bo oni to sami osiągnęli, nie mają takich długów jak my, a jeszcze przy tym współpracują z innymi krajami.

Swoje zainteresowania komunizmem tłumaczy następująco:

Mój dziadek był pułkownikiem, a prababcia stalinistką. Moja matka się zawsze śmiała, że w genach to już u mnie.

CAŁY WYWIAD NA: VICE.COM

(12454)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

37 komentarzy

 1. Partie komunistyczne powinny być w ścigane a ich czlonkowie izolowani od społeczenstwa bo są idiotami

  • Proszę nie pisać, że „są idiotami”, bo to daje im pożywkę do nienawiści i jednocześnie pokazujesz swoje ubogie słownictwo. W myśl pluralizmu istnieje wolność tworzenia i działania partiom politycznym, związkom zawodowym, ruchom obywatelskim. Wolność nie jest jednak wartością absolutną. Przytoczę przepis Konstytucji RP z 2 Kwietnia 1997 roku zawarty w artykule 13, który brzmi: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”.

   • Nienawiść też ma swoje słusze miejsce w życiu. Z agresywnym złem zawsze walczy sie nienawiścią. Cmentarze są pełne ludzi, którzy lecący pocisk zatrzymać chcieli miłością.

    PS: Pluralizm ideologiczny to jest inkubator zła na koszt dobrych ludzi.

   • Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu KK

    § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

   • Dlaczego Tomek nie miałby nazywać idiotów idiotami? Poza tym to są pospolici przestępcy, gdzie jest prokuratura?

  • To że nie rozumiesz ideologii komunizmu świadczy tylko o tym że ty jesteś idiota a nie oni.Owszem nie ze wszystkim sie zgadzam,jestem neokomunistą ale myślę że mam z nimi wiele wspólnego.Jak nie wiesz o czym mówisz to się nie wypowiadaj bo robisz z siebie debila.

  • Zgodnie z art. 256 § 1 Kodeksu karnego (Dz.U. 1997, Nr 88, poz. 553 ze zm.): „Kto
   publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do
   nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze
   względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia
   wolności do lat 2.”

  • TAK TO JUŻ JEST , ŻE NISKA ŚWIADOMOŚĆ DANEJ OSOBY DOPROWADZA JĄ DO PISANIA NIEPRZEMYŚLANYCH WYPOWIEDZI KTÓRE STAWIAJĄ TĘ OSOBĘ W ŚWIETLE NIEUKA ! KOMUNIZM A CHRYSTIANIZM JEST TO TA SAMA IDEA ! MARKS GŁOSIŁ O ODEBRANIU KAPITALISTOM ŚRODKÓW PRODUKCJI PRZEMOCĄ A J. CHRYSTUS PO PRZEZ PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI , PRZEZ NAUKĘ ! WSZYSTKO JEST TRWAŁE TO CO JEST PRZYJĘTE Z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI . NIE BYT KSZTAŁTUJE ŚWIADOMOŚĆ ALE PO PRZEZ ŚWIADOMOŚĆ OKREŚLA SIĘ BYT ! ZDZISŁAW

  • CI CO TAK CHĘTNIE CHCIELI BY NAS KOMUNISTÓW MORDOWAĆ NIECH LEPIEJ NIE SZAFUJĄ TAK ŚMIERCIĄ GDYŻ W ŻYCIU BYWA TAK ŻE SAMI MOGĄ BYĆ MORDOWANI NIEKONIECZNIE PRZEZ KOMUNISTÓW ! IDEA KOMUNISTYCZNA JEST OPARTA NA HUMANIZMIE NAUKOWYM I KWESTIONUJE ZABIJANIE CHYBA ŻE W OBRONIE WŁASNEJ LUB DRUGIEJ OSOBY . W OBECNYCH CZASACH CI CO SĄ TAK ŻĄDNI KRWI NIECH SIĘ PRZYGOTUJĄ DO OBRONY WSPÓLNEJ SPRAWY TO ZNACZY NASZEGO KRAJU PRZED ISLAMIZACJĄ ABY ICH ŻONY ,MATKI , SIOSTRY I CÓRKI NIE BYŁY PO BATEM ZMUSZANE CHODZIĆ W BURKACH !!!! ZOSTAWCIE SWOJĄ NIENAWIŚĆ DO TEJ SPRAWY !!!

  • To fakt , prawicowcy uwielbiają siać nienawiść wśród społeczeństwa ! Tak kultywować urojone krzywdy do których sami się przyczynili ! Zapomnieli ile potwornego zła zrobili wykorzystując społeczeństwo w ich pracy , zabijali , gwałcili , okradali , zmuszali dzieci do niewolniczej pracy !!! Żyjąc na koszt społeczeństwa w luksusach ! Tak się stało po 1989r okradli cały kraj i naród i nadal okradają karząc ludziom żyć za 2000zł brutto !!! SZKODA SŁÓW NA POMIOTÓW !!!

 2. Konstytucja RP

  Art. 13.

  Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu…

   • No taką genialną obroną to można wszystkiego bronić. Nazizm też nie jest totalitarny, to wszystko co się mówi to tylko żydowska propaganda. I w ten sposób partia nazistowska mogłaby w Polsce legalnie funkcjonować?

 3. No niestety taki mamy klimat, że nie dojdziecie szybko do władzy. Ale chętnie się dołożę do biletu do ukochanej koreii płn. dla tej pani.

 4. Nie ma wolności dla wrogów wolności. Pożyłoby głupie dziewczę z rok w kraju komunistycznym, to by się jej odechciało.
  Przydałby się tu taki Pinochet czy Franco, rozgoniłby to durne towarzystwo.

 5. oj chyba same żydostwo tutaj się wpisuje. Bo na internet to nie każdego zwykłego Polaka przeciez stać więc nie dziwię się ze takie są komentarze 🙂 jak wy się boicie tej komuny skonczyłaby się lichwa wałki na grube miliony okradanie ludzi przekupni sędziowie prokuratorzy komornicy okradanie całego polskiego narodu itd etc… z czego wy byście żyli? musielibyscie legalnie pracować bo w komunie żydostwo nie rozwinie się tylko w tej swojej pejsatej demokracji którą stworzyło! gdzie upodla się ludzi uczciwych nazywając ich frajerami wykorzystując na umowach śmieciowych albo w ogóle nie płacąc za pracę! Czy pamiętacie w komunie jakieś większe afery bo ja pamiętam tylko jedną tzw Aferę Mięsną gdzie wyłapano sprawców i powieszono! tak to było w tej ”wstrętnej” komunie. Niby nic nie było tylko sam ocet a nikt z głodu nie umierał! tak jak jest teraz gdzie tylko tej zimy w Polsce z głodu i wyziębienia zmarło ponad 30 osób! o tym nasze media reżymowe milczą! Można mieć pretensje do gen Jaruzelskiego że pejsatego towarzystwa nie przepędził! Bo rozgrabili kraj od roku 89! Tylko cwaniaki strajkowały którym się pracować nie chciało. Byli manipulowani przez pejsate towarzystwo które dostawało kase od CIA. Zachód biedniejsze kraje niszczy upodla sprowadza w tych krajach ludzi do roli goja! Bogate panisko jeszcze nikomu nic za darmo nie dało i nie da zapamiętajcie to sobie ludzi! a was podjudza ameryka i zachód lśniącymi srebrnikami judaszowskimi lepszym życiem a pózniej niszczy pod naciskiem wyzysku! Grabi ziemie na której żyjecie itd. Chciałbym żeby Polska była rządzona przez POLAKOW patriotów i była panstwem suwerennym gdzie za pyski bierze się tych co kradną miliony! wprowadzają lichwe itd…

  • andrzej, mój Ty geniuszu spod budki z piwem. Do bogactwa dochodzi się ciężką pracą, a to co mamy w Polsce to nie jest kapitalizm, tylko neo-socjalizm. Taki chory twór, gdzie obywatel oddaje 80% zarobków państwu. Nie wiem czy wiesz towarzyszu, ale w UB było pełno Żydów, tak samo jak i w PZPR…

  • Dobra a jak skomentujesz to, że Ludmiła chce ograniczyć dostęp do Internetu. Gdyby nie Internet to mało kto by wiedział, kto NAPRAWDĘ rządzi Polską i ŚWIATEM, mało kto by poznał prawdziwą historię Polski. Jej chore pomysły nie przejdą. A co do komuny masz trochę racji były dwa oblicza i dobre i złe. Z jednej strony Polska znaczyła więcej w świecie niż teraz, ale z drugiej strony to żydokomuna wybiła nam polskich patriotów, którzy w większości byli świadomi żydowskiego zagrożenia.

   „Chciałbym żeby Polska była rządzona przez POLAKOW patriotów i była panstwem suwerennym gdzie za pyski bierze się tych co kradną miliony! wprowadzają lichwe itd…”
   Zgadzam się w 100%.

  • Myślisz że jak będzie komuna to nie będzie Żydów. I co Żydzi mają do tego co się dzieje w kraju. KRLD niema Żydów, jest komuna i korupcja kwitnie w najlepsze. Myślisz że czemu był tam wielki głód i nadal jest. Odpowiem. Bo skorumpowani urzędnicy kradli na potęgę żywność w państwowych banków żywności.

  • 5 zł 10 GB w promocji Orange Jak pieprzyć głupoty to może trochę mniejsze. Postaraj się następnym razem lepszą legendę napisać!

 6. Niestety , nie dałem rady przeczytać całości. Stek bzdur wyprodukowanych przez chorą głowę.

 7. Normalnie jak czytałem androny tej Pani to miałem ochotę pisać petycję do Prezydenta o to by ją i jej kolegów z partii deportował do jakiegoś państwa komunistycznego (jeszcze parę takich jest na mapie) androny, androny i jeszcze raz androny plus żądza urządzania ludziom życia bo władza wie wszystko lepiej co ludziom jest potrzebne do szczęścia, do tego popieranie cenzury. W ogóle podejście tej Pani do państwa jest wręcz jakieś szalone państwo (raczej ludzi ew. człowieka w jego najważniejszych urzędach decyzyjnych) trzeba kochać i darzyć nabożnym szacunkiem bo dzięki nim mamy dobrobyt. Każdy kto liznął choć trochę ekonomii wie że żadne instytucje państwowe (czy to jest wódz czy to poseł czy to strażnik miejski) nie tworzą dobrobytu, bo nie tworzą żadnych dóbr na rynek i nie uczestniczą w handlu detalicznym. Oczywiście władza w państwie jest konieczna, bo ktoś musi ustalać prawo, zarządzać wojskiem itp. ale na litość boską władza nie jest Bogiem. Władza to tylko ludzie, którzy pełnią pewną rolę w swoim społeczeństwie i jak wszyscy by mieć szacunek muszą sobie na niego zapracować. Łagry co do nich. Jestem za surowym prawem karnym i gdyby do nich trafiali rzeczywiście prawdziwi bandyci (gwałciciele, czy złodzieje, bo mordercy to na szubienicę) to bym na to machnął ręką ale w KRLD trafiają tam ludzie za poglądy, religię, nie wygranie medalu na olimpiadzie, i kupę innych pierdół i trafiają tam nie tylko delikwenci żeby było gorzej tylko całe rodziny do 3ciego pokolenia. To jest wg. tej pani sprawiedliwe że zamyka się ludzi którzy nic nie zrobili? Dziwi mnie tylko jakim prawem ta partia działa legalnie.

 8. TRZEBA KARAĆ ZA PROPAGOWANIE KAPITALIZMU A NIE KOMUNIZMU. DLACZEGO CHCESZ WALCZYĆ Z CZYMŚ DOBRYM ?

  A tak w ogóle to podaj mi definicję komunizmu ? Za co chcesz karać ? Zresztą co do komunizmu to chyba będzie dopiero w niebie bo jest to boski system. Chcesz zakazać głoszenia Ewangelii? Na Ziemi ludzie są zbyt chciwi dlatego tylko socjalizm jest raczej możliwy. Co do faszyzmu to kapitalizm jest formą faszyzmu.

  Ktoś może powiedzieć ,że kapitalizm to demokracja ,wolność ,prawa człowieka itd. Nic bardziej mylnego. Kapitalizm to typowo darwinowski ustrój gospodarczy o strukturze piramidy z małą ilością bogatych na samym wierzchołku i z dużą liczbą ubogich u podstawy piramidy. Jak faszyzm dzielił ludzi ze względu na kolor skóry ,rasę czy narodowość tak kapitalizm dzieli ludzi na kasty i klasy przede wszystkim ze względu na zasobność portfela. Przy czym kolor skóry ,narodowość czy rasa też czasami bywają nie bez znaczenia.

  Kapitalizm niesie ze sobą wiele patologii takich jak bezrobocie ,bezdomność ,zamarzających bezdomnych na mrozie, brak opieki medycznej , analfabetyzm wynikający z braku dostępu do oświaty ,głód prowadzący często do śmierci , wzrost alkoholizmu i narkomanii a także wszędobylską przestępczość. Wystarczy podać tu na przykład Meksyku i bardzo wielu innych kapitalistycznych krajów tego regionu i nie tylko. Wszystkie te patologie mają trzy główne przyczyny : wyzysk ludzi pracy ,lichwę i spekulację. Te trzy czynniki prowadzą do ubóstwa szerokich mas społecznych. Motorem napędowym tego wszystkiego jest zbytni indywidualizm ,egoizm i chciwość będąca istotą i jądrem kapitalizmu.

  Kapitalizm oparty na prywatnej własności środków produkcji to praktycznie ciągła rywalizacja ,
  konkurencja (czasami nieuczciwa) i walka o przetrwanie. To właściwie dość dokładne odwzorowanie stosunków panujących między zwierzętami w dżungli. Te zjawiska doskonale wpisują się w główne założenia darwinowskiej teorii. Mało kto zdaje sobie sprawę ,że kapitalizm zabija na Świecie co roku tylko głodem według różnych szacunków od 10 do 18 mln ludzi w tym około 5 – 6 mln dzieci. Śmierci spowodowanych złym odżywianiem czy brakiem opieki medycznej trudno by było policzyć ,ale jest to zjawisko dość powszechne. Także kapitalizm co roku może zabijać na świecie od 30 do 50 mln ludzi.

  Jak widzimy kapitalizm to najbardziej zbrodniczy system na Świecie i jak zabójcze dla większości ludności Świata mogą być nierówności społeczne wynikające z istoty kapitalizmu. W samym tylko USA z powodu braku ubezpieczenia zdrowotnego umiera co roku kilkanaście tysięcy ludzi. Od 30-50 mln ludzi w tak bogatym kraju nie ma ubezpieczenia zdrowotnego. Kapitalizm zabija ludzi na różne sposoby. Bezdomni często zamarzają po śmietnikach i ruderach. Ludzie z braku pracy a tym samym i pieniędzy popadają w zadłużenie i beznadzieję ,która prowadzi ich do samobójczej śmierci.

  Kapitalizm (mimo przeprowadzanych okresowo wolnych wyborów) jest to rodzaj dyktatury kapitału i sporej części elit ,które mają pieniądze i władzę. Cały ten układ chronią niektóre wpływowe media ,odpowiednio manipulując informacją. Przedstawiają rozwiązania dobre dla ogółu społeczeństwa jako populistyczne. Rozwiązania złe dla społeczeństw przedstawiają jako konieczne dla ratowania gospodarki. Niektóre gospodarcze , polityczne i medialne elity chronią w ten sposób swoje zyski żądając jednocześnie olbrzymich wyrzeczeń od ubogiej i średniozamożnej części społeczeństw.
  Moim zdaniem jest to wyjątkowo nieetyczne postępowanie Media oczywiście przedstawiają kapitalizm jako jedyne rozwiązanie wydajne ekonomicznie ,ośmieszając jednocześnie socjalizm i komunizm. Stąd trudno mówić o prawdziwej demokracji kiedy wyborca nie jest rzetelnie poinformowany.

  • Komunizm jest czymś dobrym. Ideologia w której ludzie są pod całkowitą kontrolą władzy, w której ludzie są masowo masowo mordowani jest czymś dobrym. Myśl że człowieku, poczytaj ile niewinnych a wręcz zasłużonych ludzi poginęło w tym ustroju. W komunie też są bezdomni czy bezrobotni. Kapitalizm ma to do siebie że pozwala ludziom się wybić na normalny poziom życia, w komunie tej możliwości nie masz. W kapitalizmie rywalizujesz ale jednak w kapitalizmie masz dobrobyt, a w komunie nie. Kapitalizm nie jest faszyzmem, bo zakłada ograniczenie kontroli państwa nad gospodarką

 9. O ile się dobrze orientuję, a zazwyczaj dobrze się orientuję, to komunizm jest w Polsce ideologią zakazaną. Co zatem takie osoby robią na wolności? Dodatkowo jeszcze bronią ludobójcę? Gdzie jest prokurator?

 10. O kurde, czyli że ta kobieta była w Korei Północnej, mieszkała tam, poznawała ludzi, pozwolono się jej wszędzie szlajać i na tej podstawie opisuje całą tam panującą sytuację??
  Coś NIEPRAWDOPODOBNEGO jacy ludzie żyją w Polsce!
  Ktoś koniecznie chce nas osłabić/zniszczyć!

 11. To prawda, kiedy zdechł stalin ludzie płakali. Był to jednak efekt zaślepienia sowiecką agenturą wpływu i totalną sowiecką i UB-ecką propagandą. Byłem wtedy na wsi, tam nie docierała prawda o tym zbrodniarzu !

 12. Eee, w Polsce zdaje się zakazane jest propagowanie ustrojów totalitarnych, a tym bardziej Stalinizmu? Jakim cudem to ugrupowanie jeszcze działa?

 13. Nie ktoś to zgłosi do prokuratury, sam bym to zrobił z wielką przyjemnością, ale nie mieszkam w PL . Propagowanie komunizmu jest prawnie zabronione.

  Dz.U.2016.0.1137 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
  § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
  § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd orzeka przepadek przedmiotów, o których mowa w § 2, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.

  • Komunizm nie jest totalitarny baranie skończony!!! Poczytaj trochę książek.Gdyby komunizm był zabroniony to organizacje faszystowskie typu onr,mw,rn itp tez powinny zostać rozwiazane i zakazane.Albo każdy wyznaje to co chce albo rozwiazujemy partie komunistyczne i organizacje nacjonalistyczne i faszystowskie.Albo wszyscy maja albo nikt.

 14. Komunistyczne bydło powinno być tępione kulą w łeb. I to na miejscu. A za zabicie komuch powinna być gratyfikacja finansowa. Socjalizm zniszczył Europę (konkretnie Związek Socjalistycznych Republik Europejskich – w skrócie UE), a lewacy którzy ich wpuścili (oraz niestety niewinni ludzie) są wyżynani przez imigrantów. To najlepiej świadczy o tych imbecylach. Mało, że zakazywać głoszenia komunizmu – za to powinna być kara bezwzględnego więzienia. Nie ma wolności dla wrogów wolności! Każdy lewak to zwyrodnialec. Ci debile nawet nie wiedzą czym jest faszyzm, a próbują innych od faszystów wyzywać. Jak powiedział Benito Mussolini w swojej książce „Doktryna Faszyzmu”, faszyzm to „wszystko w państwie, nic poza państwem, nic bez państwa”. I to te komunistyczne zjeby chcą regulować wszystko państwowo, a innych śmią wyzywać od faszystów. Nie powinno być litości dla komunistycznego bydła, strzelać i koniec. Nie ma wolności dla wrogów wolności!

 15. Jak to możliwe,że w Polsce,wolnym kraju toleruje się działanie sowieckich agentur i gloryfikowanie ideologii komunizmu i symboli z nim związanych mimo tego,że jest to zabronione prawem.
  Komunizm i ideologia zbrodni,która może jedynie konkurować z faszyzmem.
  Dla tych sowieckich emisariuszy trzeba stworzyć warunki jakie zgotowali ich przodkowie milionom ofiar ich zbrodniczej,parszywej idei uszczęśliwiania świata….
  Ot tak dla otrzeźwienia…

 16. Ale plecie! Skąd takie wylęgi się biorą? Chyba je zrzucają zamiast stonki, bo chyba nie da się dorosnąć w Polsce współczesnej i wierzyć z całą powagą w takie brednie. To samo tyczy komentarza napisanego przez Bardyla – następny głupek. :o)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę