Portal informacyjno-historyczny

Soros w wywiadzie na Światowym Forum Ekonomicznym nie zostawił na polskim rządzie suchej nitki. Ale rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jego słowa [WIDEO]

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

George Soros bardzo mocno interesuje się sytuacją w Polsce. Widać to podczas wywiadu, który udzielił podczas Światowego Forum Ekonomicznego. Ostro krytykuje rządu PiS-u nazywając go reżimem i twierdzi, że kopiuje wzorce Viktora Orbana na Węgrzech.

Nowa dyktatura wzięła sobie modlitewnik od Orbana i wprowadziła jego zalecenia w życie

– podsumowuje. Jego zdaniem, obecny rząd działa na szkodę kraju i zatraci wszystko to, co udało się wypracować wcześniej.

Polska jest dużym krajem w porównaniu do Węgier. Osiągnęła wiele sukcesów. Jej gospodarka była jedną z najsilniejszych w Europie

– powiedział.

Opublikowany wywiad został nagrany w 2016 roku, więc można zweryfikować przewidywania finansisty. W momencie, kiedy wypowiadał te słowa, projekt KOD-u był promowany przez wszelkie media lewicowo-liberalne. Dlatego Soros był pełen optymizmu.

Myślę, że polskie społeczeństwo zdało sobie sprawę że popełniło błąd, nie głosując na poprzednią opcję polityczną, ale na nielojalną opozycję

– mówił, dodając, że się ono budzi.

Jednak ostatnie dni rozwiewają nadzieje sympatyków Komitetu. Właśnie postawiano zarzuty poświadczenia nieprawdy w fakturach oraz przywłaszczenia 121 tys. zł byłemu liderowi Mateuszowi K. oraz byłemu skarbnikowi tej organizacji, Piotrowi C. Grozi im za to 8 lat więzienia. Wcześniej Konrad M., lider KOD-Kapeli, został skazany na 6,5 roku więzienia.
Jak widać, nadzieje Sorosa nie sprawdziły się…

Napisy na nagraniu nie pochodzą od redakcji:

(5918)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę