Portal informacyjno-historyczny

Słynny amerykański komandos bez poprawności politycznej o transseksualistach w armii USA. Do jego słów odniósł się… polski GROM

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Donald Trump oświadczył, że transseksualiści nie będą mogli służyć w amerykańskiej armii. Jego decyzja wywołała oburzenie w wielu kręgach, ale prezydent USA może też liczyć na ważne poparcie. Głos w tej sprawie zabrał były oficer Navy SEAL.

Komandor porucznik Brian ,,Iron Ed” Hiner zgadza się z Trumpem w sprawie obecności transseksualistów w wojsku. Podkreślił w rozmowie z ,,Union Tribune”, że armia rządzi się swoimi prawami. Hiner zaznaczył, że nie każdy nadaje się do wojska, które ma być silne, gotowe, zwarte i skuteczne.

Jeśli jesteś za gruby, za niski, za wysoki czy masz inne niezależne od ciebie cechy, to nie możesz pełnić służby. I nawet jeśli ktoś uzna to za dyskryminację, to jest ona niezbędna, by wojsko mogło być skuteczne

– stwierdził były oficer Navy SEAL, dodająć, że w wojsku to człowiek ma się dostosować do armii, a nie armia do człowieka.

Służba wojskowa nie jest prawem obywatelskim. Nie ma mowy o wolności słowa w wojsku. Jeśli okazujesz pogardę wyższym oficerom czy znieważasz prezydenta USA staniesz przed sądem wojskowym. Wojna nie jest sprawiedliwa, a zatem służba wojskowa nie jest prawem

– dodał.

Jego zdaniem w wojsku nie ma miejsca na eksperymenty:

Celem wojska jest wygrywanie wojen, możliwie najskuteczniej. Przyjmowanie transseksualistów nie poprawia skuteczności

– dodał.

Zdaniem Hinera przyjmowanie do wojska transseksualistów osłabiłoby jego siłę. Główny problem żołnierz dostrzegł nie w skłonnościach seksualnych takich osób, ale w statystykach liczby samobójstw. Aż 40 procent osób transseksualnych próbowało się zabić. Dlatego Hiner poparł decyzję prezydenta Trumpa.

Opinię Hinera w krótkich, żołnierskich słowach został skomentowany na profilu facebookowym GROMU.

O decyzji Trumpa pisaliśmy tutaj:

Żadna decyzja Trumpa nie rozwścieczyła lewicy jak ta. Koniec transseksualistów w armii

źródło: Union Tribune / Telewizja Republika

(4324)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę