Słodkie życie terrorysty. 1000 euro zasiłku, słuchanie arabskiego hip-hopu, palenie trawki…

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Cały dzień palił w domu marihuanę, słuchając arabskiego hip-hopu, utrzymując się z zasiłków dla bezrobotnych – takie życie miał wieść Ibrahim Abdeslam, który wysadzić się przed kawiarnią Comptoir Voltaire Café, raniąc trzy osoby. O jego życiu opowiada jego żona.

– Jego ulubionymi zajęciami było palenie trawki i spanie. Często spał w trakcie dnia. To było niepokojące – brytyjski „Daily Mail” cytuje żonę terrorysty. – Żyliśmy na zasiłku dla bezrobotnych, który wynosił tylko 1000 euro miesięcznie, więc bardzo martwiliśmy się o pieniądze. Z tego powodu nie mieliśmy dzieci.

Ibrahim nie był ortodoksyjnym muzułmaninem. Według żony, nie chodził do meczetu i nie modlił się. Sięgał po alkohol, a Ramadan obchodził ze względu na presję rodziny.

Prowadził kawiarnię w Molenbeek. Ale jednocześnie sprzedwał narkotyki, co doprowadziło do zamknięcia biznesu przez policję.

W piątkowych zamachach w Paryżu zginęło 129 osób. 89 dżihadyści zabili w sali koncertowej Bataclan, jedną w okolicach stadionu Stade de France w Saint-Denis. Pozostałe osoby zginęły w barach i kawiarniach na wschodzie francuskiej stolicy.

źródło: własne / Onet.pl

(135)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.