Portal informacyjno-historyczny

Sikorski naśmiewał się wraz z Łukaszenką z niemieckiego ministra-homoseksualisty? ,,A w Puszczy Białowieskiej będzie rezerwat dla gejów”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Cezary Gmyz opublikował na Twitterze informację, jakoby Radosław Sikorski wspólnie z Aleksandrem Łukaszenką wspólnie naśmiewali się z faktu, iż ówczesny wicekanclerz oraz minister spraw zagranicznych Niemiec – Guido Westerwelle, składający wspólnie z R. Sikorskim wizytę w Mińsku, był homoseksualistą.

Zmarły rok temu Westerwelle był pierwszym jawnym homoseksualistą zasiadającym w niemieckim rządzie federalnym. Mówił wielokrotnie, że niemieckiej polityce zagranicznej nie zaszkodziłoby przeniesienie ducha niemieckiej tolerancji do innych krajów”. Związany był z menedżerem Michaelem Mronzem, z którym w 2010 zarejestrował związek partnerski.

Gmyz poinformował o tym na Twitterze, ale informacji nie chciał potwierdzić Witold Jurasz, były dyplomata na Białorusi.

1. Nie komentuję żadnych szczegółów jakichkolwiek zamkniętych spotkań dyplomatycznych, w których brałem udział.
2. Darzyłem ogromnym szacunkiem Ś.P. Guido Westerwelle.

– skomentował.

Tymczasem w komentarzach do wpisu po raz kolejny uaktywnił się Gmyz, który przytoczył inną anegdotkę.

Historię o tym jak Łukaszenko zaproponował, po pytaniu Sikorskiego o mniejszości seksualne na Białorusi, że wydzieli w Puszczy Białowieskiej skrawek ziemi na rezerwat dla gejów słyszałem z kilku źródeł

Jako uzupełnienie przytoczonej historii warto również przypomnieć, co pisał o tym Biełsat. Przytoczył wypowiedź Łukaszenki:

Wybory przeprowadziłem „po paniatiach”(bandyckie określenie oznaczające zbiór zasad przestępczych – red) Unii Europejskiej. Zupełnie odeszliśmy od naszego prawa. Przyjechali do mnie Sikorski i Westerwelle. Skarżą się, że ja nie akceptuje… jak się to nazywa „Homosów”. „Homosy” – że niby mężczyzna z mężczyzną (śmiech-red.) – Homoseksualizm. Nie wiedziałem, szczerze, mój minister mi o tym napisał (że minister Westerwelle jest gejem – red.), ale ja tego nie doczytałem. I nagle Sikorski pyta się jak ja odnoszę się do nietradycyjnych orientacji. I zacząłem się zastanawiać: jeśli miłość lesbijska – winni są mężczyźni. Wybaczcie ale miłość kobiety do kobiety można tolerować, ale kiedy mamy do czynienia z homoseksualizmem to zgroza.

(974)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę