Portal informacyjno-historyczny

Sierakowski nieświadomie ujawnia źródła finansowania lewicy: Dzięki temu Kaczyński może nam skoczyć!

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po tym, jak Adam Michnik zdradził, że Gazeta Wyborcza mocno ucierpiała finansowo po zmianie rządu, w mediach trwa dyskusja na temat finansowania organizacji pozarządowych. Ciekawy sposób na zdobycie środków przedstawił Sławomir Sierakowski w Radiu TOK FM, który wyjaśnił, w jaki środki pozyskuje lewicowa Krytyka Polityczna.

Są bardzo silne ograniczenia dla organizacji pozarządowych w wydatkowaniu środków, na przykład na pensje. To jest bardzo trudno uzyskać. W mojej organizacji pracuje kilkadziesiąt osób i ogromna większość – 90 proc. dotacji, zawsze tak było – pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność w Polsce. I bardzo dobrze, bo Kaczyński nam może skoczyć dzisiaj. Bardzo się z tego cieszę

– podsumował Sierakowski.

Prowadząc organizacje pozarządowe od 15 lat doskonale wiem, jak bardzo silne obostrzenia towarzyszą wydatkowaniu środków

– zastrzegał się.

Dzięki szczerości Sierakowskiego poznaliśmy źródła finansowania Krytyki Politycznej, której jest liderem. KP promuje różnego rodzaju lewackie ideologie, publikując dzieła wprost nawiązujące do komunizmu. Ze słów Sierakowskiego wynika, że zamiast opierać się na wiernych czytelnikach, musi sięgać po środki z zagranicy.

Na Twitterze pojawiło się ważne pytanie:

źródło: wPolityce.pl

(2092)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę