,,Serce mi pęka, kiedy widzę, jak mój piękny kraj zamienia się w gnojowisko”. Włoszka publikuje szokujące zdjęcia – udostępniają je tysiące osób [FOTO+WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To jest Florencja – pisze internautka – Włoszka Sonia Tonio publikując szokujące zdjęcia z jej miasta. Serce mi pęka, kiedy widzę, jak mój piękny kraj zamienia się w gnojowisko.

Toni, pisząc o tym, że Włochy degradują się, prezentuje zdjęcia z Florencji, pokazujące, jak imigranci starają się zaadaptować zabytkowe miejsca dla zupełnie prozaicznych celów.

Jej post ma ponad 43 tys. udostępnień. Jak pokazują inne przykłady, to nie jest wyjątek. Inny Włoch pisze, że gdyby chciał jechać do Afryki, zrobiłby to, tymczasem to Afryka zagościła u niego pod domem:

Florencja często jest nazywana najpiękniejszym miastem Włoch ze względu na niezliczone zabytki. Ale ostatnio głośno o niej ze względu na obecność imigrantów. Tutaj doszło do zamieszek po tym, jak w koczowisku wybuchł pożar i jedna osoba zginęła. Imigranci domagali się wyciągnięcia odpowiedzialności od władz, które ich zdaniem ponoszą winę za podpalenie

(55427)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.