Schwytano członków muzułmańskiego gangu, którzy wykorzystywali seksualnie nieletnie. Rekordowa liczba zarzutów. Przed kamerami żadnej skruchy… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Gwałty, uprowadzenia, narkotyki, nakłanianie do prostytucji i kilka innych przestępstw. Lista zarzutów zawiera ponad 170 punktów. Przed sądem stanęli członkowie muzułmańskiego gangu działającego w Wielkiej Brytanii.

Muzułmanie dopuścili się całego szeregu przestępstw w latach 2004-2011. Oskarżono 29 osób, z czego 26 jest wyznawcami islamu. Zarzuty dotyczą seksualnego wykorzystywania 18 kobiet, które wówczas były nieletnie. Najmłodsza ofiara miała 11 lat.

Oskarżeni stanęli już przed sądem, a w internecie pojawiło się nagranie z tego, jak zmierzali przed wymiar sprawiedliwości. Niektórzy ze wstydu zakrywali twarz, ale znalazlo się też kilku, którzy byli wręcz zadowoleni ze swoich czynów i nie mieli problemu by pokazać się przed kamerą.

(4021)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.