Portal informacyjno-historyczny

Samochód z flagą organizacji terrorystycznej w samym centrum Warszawy

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ekspert od spraw terroryzmu Wojciech Szewko opublikował zdjęcie samochodu z flagą Emiratu Kaukaskiego w centrum Warszawy. Zarówno Rosja jak i USA uważają Emirat za organizację terrorystyczną.

Szewko poinformował, że zdjęcie zostało zrobione w Warszawie o godz. 23:00 we wtorek. Ekspert zastanawia się, jak takie auto w ogóle mogło wjechać do Polski.

Samochód stoi na parkingu przed Dworcem Centralnym. Na tylnej szybie umieszczona jest flaga z szahadą – muzułmańskim wyznaniem wiary. Jest także symbol szabli – takim znakiem posługują się m.in. talibowie czy Somaliland – nieuznawana islamska republika w Afryce.

Auto ma austriackie numery rejestracyjne, stąd pytanie o możliwość przekroczenia granicy przy zaostrzonych kontrolach.

Policja zapewnia, że kontrolowała pasażerów, którzy nie figurują w bazie osób poszukiwanych. Właściciel już usunął napis z szyby samochodu.

źródło: Radio Zet

(8378)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

  1. Jakie kontrole na granicy? chyba w TV do kamery tylko. Sam 3 dni temu przekraczałem, granicę w Świecku(Niemiecko-Polską) około godz. 00.30. 3km przed przejściem, fakt był spowolniony ruch, ale na samej granicy wszyscy jechali prawym pasem, a ja jak kretyn:) Pojechałem za busem na niemieckich rejestracjach, który chyba był skierowany do kontroli. Cofać się nie cofałem, bo wyglądałoby to podejrzanie. Ja miałem ubaw, że osobiście pojechałem do kontroli, a SG zaskoczenie ” co za debil?!” nawet bagażnika mi nie otworzyli, a jeżdżę na niemieckich nr.

  2. Ekspert z PGR-u
    Taką samą flagę ma Arabia Saudyjska tylko tło zielone i to już kraj cacy jest?

  3. Kontrole na granicach my nie mamy granic wszystkie bramki po Polskiej stronie zostaly rozebrane zostaly tylko Niemieckie wiec jak mozemy cokolwiek kontrolować, co prawda on pewmie przekraczal granice Czeską ale tam tez bramek niema. Tak nas chronia rządzący od lat. Pozdrawiam.

  4. Pewnie rodzina Mahameta Kalidowa. Podobno zajmują sie m.in.wymuszeniami i zbieraniem haraczy. … I kto tu chciał kogo pouczać… Ehh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę