Portal informacyjno-historyczny

Na takie rzeczy idą pieniądze podatnika. Imigrant jako drag queen przyjechał do Warszawy i… [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Różne inicjatywy LGBT są wspierane hojnie z publicznych pieniędzy. O ile ostatnio rząd mocno przykręcił kurek, prezydenci miast hojną ręką rozdają pieniądze podatników. Oto przykład.

W Warszawie wcześniej podatnicy musieli wbrew własnej woli finansować m.in. kolejne odbudowy tęczy na Pl. Zbawiciela. Teraz ich pieniądze pójdą na występy tzw. drag queen – Wietnamczyka w stroju karnawałowym.

Teatr TR Warszawa reklamował imprezę na Facebooku:

Najpiękniejsze warszawianki to przyjezdne! […] KIM to pierwszy w Polsce drag-up, czyli połączenie występu drag queen ze stand-upem. KIM to sztuka luźno oparta o życiową historię i postać Kim Lee – drag queen pochodzącej z Wietnamu. Kim Lee to wcielenie Andy’ego – mężczyzny, który przyjechał do Warszawy, by studiować fizykę plazmową. Postać Kim Lee staje się punktem wyjścia do szerszej wypowiedzi o kondycji współczesnego człowieka. KIM to pytanie o to, co konstytuuje nasze postrzeganie siebie. Czy wciąż możemy swobodnie lawirować pomiędzy tożsamościami, czy raczej narracja jest nam z góry narzucona? Jakie jest znaczenie słów obcy, inny i czy wszyscy jesteśmy dziś imigrantami?

Dziennik Narodowy podkreśla:

Wsparcia wydarzeniu udzieliła zresztą nie tylko Hanna Gronkiewicz-Waltz, ale również Bemowskie Centrum Kultury, również utrzymywane z pieniędzy podatnika, które nad tym projektem objęło patronat. W promocję dewiacji jak więc widać bardzo mocno angażują siły i środki instytucje publiczne.

(1353)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę