Róża Thun nie jest jedyna. Dziennikarka zdradza, co niektórzy politycy, w tym Hanna Gronkiewicz-Waltz, mówią o Polsce niemieckiej prasie. ,,Oni nam wypowiedzieli wojnę” [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Za sprawą filmu dokumentalnego w niemieckiej telewizji, gdzie główną ,,bohaterką” została Róża Thun, opowiadająca o rodzącej się dyktaturze, media zwróciły uwagę na problem opisywania Polski w mediach za zachodnią granicą. Obraz naszego kraju odbiega mocno od rzeczywistości…

Okazuje się, że wśród oskarżających o brak demokracji jest również Hanna Gronkiewicz-Waltz, mająca ogromne problemy w związku z informacjami, które ujawniają media i komisja sejmowa na temat warszawskiej reprywatyacji.

Jak poważny jest to problem, świadczą słowa Mariana Karola Panica, dziennikarza, który na bieżąco monitoruje media w Niemczech.

po obejrzeniu kolejnego, trzeciego już w ciągu zaledwie trzech tygodni skrajnie nieuczciwego reportażu o Polsce w niemieckich mediach (dwa filmy dokumentalne i jedno słuchowisko radiowe) poczułem się autentycznie chory. Oni nam wypowiedzieli wojnę, oczywiście wojnę nowego typu, a mam wrażenie, że jesteśmy wobec niej zupełnie bezradni

– napisał na Facebooku.

Dłuższy fragment programu:

(5086)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. ta wojna jest juz od dawna, tak na poczatek to gorbaczow z kohlem podpisywali wredne umowy, by Polska nie mogla powstac z kolan, nie mogla wejsc na rynek handlowy, nie mogla byc uzbrojona, byla tylko takim pojemnikiem z zaworem bezpieczenstwa, ktory kontroluja niemcy. Potem to juz tylko pomagali takim debilom dojsc do rzadu , ktorych za pieniazki w reklamowkach z aldika mogli kontrolowac. Ostatnie lata, to juz nie ukrywali kto pod czyim butem siedzi i dociskany jest do gleby. Niemcy maja zawsze swoj program polityki zagranicznej i ukladow z sasiadami, a jak nie maja to sie zachowuja tak jakby mieli, to tylko ,,polscy idioci,, zasiadajacy w sejmie, senacie, urzedach miejskich zachowuja sie tak, jakby przyjazn pomiedzy narodami byla czyms naturalnym- nie ma czegosc takiego, sa tylko interesy.

  2. „Nienawiść ta ukierunkowana na wszystkie narody gojów – jest niezależna od naszej woli, tkwi w naszych sercach i duszach, tkwi w naszej świadomości i nawet podświadomości. Na tego rodzaju stan pracowały tysiąclecia, znaczone pogromami i wielowiekową gehenną naszego narodu rozsypanego w diasporze. (…)Bo Żyd w Polsce nie jest – jeszcze raz powtarzam – odmianą Polaka, tylko odmianą Żyda. A żydostwo, to nie tylko język, obyczaj, religia – to charakter, styl osobowości i myślenia, poczucie wywyższonego wyodrębnienia ze społeczności ludzkiej. Ja też nie jestem obrzezany i chętnie jadam kotlet wieprzowy, ale niech kto zaczepi Żyda choćby na końcu świata – zaraz stanę po jego stronie choćby to był największy bandyta. (…) Pan pisze i równocześnie ich miesza z błotem, obraża. Bo Pan, tak jak każdy prawdziwy Żyd w diasporze, nienawidzi narodu, w którym przyszło Panu żyć i nienawidzi jego języka, jego rodzimej kultury, jego obyczajowości. Będzie Pan zawsze przeciwko porządkowi w tym narodzie, przeciwko jego obyczajom, które wykształcił na przestrzeni wieków, przeciwko jego kulturze. Bo tylko tą drogą możemy wypełnić historyczne posłannictwo wybranego narodu w dążeniu do zaPanowania nad światem, zgodnie z proroctwem, zawartym w naszych Księgach Mądrości. (…) Pan mówi, że “nie czuje się w żadnym procencie Żydem”.
    Pan, Panie Urban jest Żydem w stu procentach, a nie w jednym i wszystko, co Pan pisze jest wymierzone przeciwko gojom, chociaż oni pozwalają Panu dobrze żyć.
    Pan nie pisze po polsku, Pan po prostu pluje tym językiem, bo Pan go nie cierpi. Pan napadł kiedyś na Klimuszkę dlatego, że nie dobrze leczył Nie, Pan napadł na Klimuszkę, bo to był ksiądz, i jeszcze gorzej: zakonnik katolicki.” Izaak Mosze Goldberg Wałbrzych, 7.V.1981
    Podstawianie Polski – to zakrojona na szeroką skalę wojna propagandowa środowisk żydowskich i niemieckich w celu wskazania Polaków jako nazistów i obarczeniu winą Polski odpowiedzialnością za holokaust w celu grabienia Polaków !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.