fot. Wikipedia

Reprezentacja Argentyny wykluczona z mistrzostw?! Argentyńskie media informują o naciskach na FIFA

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Argentyńska Federacja Piłkarska postanowiła odwołać zaplanowany na ten weekend towarzyski mecz z Izraelem. Tymczasem jak informują argentyńskie media, izraelska firma żąda, aby reprezentacja Leo Messiego i spółki została wykluczona z mistrzostw z powodu dyskryminacji. Sama firma w przesłanym oświadczeniu nie potwierdza informacji mediów.

O sprawie pisze m.in. amerykański Fox News. Izraelska firma Comtek Group miała zwrócić się do FIFA w sprawie postępowania Argentyńczyków. Zdaniem jej przedstawicieli mamy do czynienia z dyskryminacją na tle religijnym. Argentyński portal kanału TyCSports potwierdza, że pojawiło się żądanie wykluczenia reprezentacji Argentyny z Mundialu.

Comtek, który miał transmitować odwołane spotkanie towarzyskie, twierdzi, że zapłacić argentyńskiej federacji 2 mln dolarów i sprzedał 45 tys. biletów, zanim podjęto decyzję o odwołaniu.

Informację o interwencji w FIFA potwierdzał dziennikarz argentyńskiego kanału TycSports:

Sama firma nie potwierdza rewelacji medialnych. Twierdzi, że trwają negocjacje ze stroną argentyńską w sprawie rekompensaty za odwołanie meczu. Firma liczy, że mecz się jednak odbędzie – ale dopiero po mistrzostwach. Szef Comtek życzy Argentyńczykom powodzenia na mundialu.

Tymczasem Argentyna szuka nowego sparingpartnera – wśród potencjalnych kandydatów są San Marino, Malta, Mołdawia i Liechtenstein.

O powodach odwołania meczu pisaliśmy tutaj:

Teraz Messi i inni Argentyńczycy zostaną antysemitami? Stanowcza decyzja argentyńskiej federacji. Nie pomogły prośby i groźby Netanjahu

(21920)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Może czas zacząć pisać konkrety na początek chcemy wiedzieć jak postrzegacie sytuację geopolityczną Polski ? jakie cele polityczne chcielibyście osiągnąć będąc u władzy ?
    Pozdr.

  2. chcecie wiedzieć co myślimy o sytuacji geopolitycznej Polski ?…To proste ! Zaniechać kajania się przed pejsatymi,banderowcami,szwabami i wszelkiej maści padalcami co o nas,polakach, źle myślą i piszą…Mieć wszystko w głębokim poważaniu…Odpowiedzieć tym samym.Napaskudzić na jarmułki,pogonić ludobójców z pod znaku tryzuba, zaprzestać kupowania szwabskiej żywności !! Zlikwidować media z pod znaku Axel-Sprungel,…Zająć się dziennikarzynami co plują i szkodzą Polsce…Jednym słowem …Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie…Wówczas nasza sytuacja geopolityczna wyprostuje się..Chcecie aby się z nami „liczono” ? Uporządkujcie TOTO co nam szkodzi.O resztę się nie martwcie. I przestańcie być poprawni politycznie…kiedy inni maja to gdzieś.A zapomniałbym na koniec …a po jaką cholerę daliście 27000 tys. obywatelstw żydom,którzy w ząb nie rozumieją po polsku?…Po jaką cholerę?…To właśnie jest szkodzenie Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.