Portal informacyjno-historyczny

To pytanie polskiego dziennikarza do UE o sytuację w Holandii podbiło sieć. A tymczasem tam stan wyjątkowy i dantejskie sceny… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Trwa dyplomatyczna wojna na linii Turcja – Holandia. Władze tego drugiego kraju zabroniły na wjazd szefowi dyplomacji kraju znad Bosforu Mevlutowi Cavusoglu. Po tym, jak na miejscu pojawiła się turecka minister do spraw rodziny, została natychmiast wydalona.

Cavusoglu chciał wziąć udział w wiecu w Rotterdamie, aby przekonywać lokalną społeczność turecką do poparcia Erdoğana. Jednak Holendrzy zatrzymali go na na granicy. Turcy mieszkający w Holandii postanowili wyrazić swój sprzeciw przed konsulatem w Rotterdamie.

Holendrzy na razie się nie ugięli – minister ds. rodziny została zatrzymana przed ambasadą, a następnie wydalona z kraju.

W Rotterdamie trwają zamieszki, a niektóre nagrania obiegają sieć (wideo poniżej).

Na Twitterze Polacy pytają przedstawicieli Unii Europejskiej, co z holenderską demokracją. Szczególnie internautom spodobało się pytanie dziennikarza TVP Michała Rachonia.

(27496)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę