Przeciwnicy obecnego rządu zmodyfikowali znak ,,zakazu ruchu” przy Wawelu. Jan Hartman pochwalił się obraźliwą tabliczką, która uderza w PiS i Kościół. ,,Śmiech w nos patałachów” [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przy drodze wjazdowej na Wzgórze Wawelskie znajduje się znak ,,zakaz ruchu”. To właśnie to miejsce oblegają agresywni przeciwnicy obecnego rządu, którzy starają się uniemożliwić wjazd Jarosława Kaczyńskiego.

Od 7 lat Kaczyński przyjeżdża na Wawel, aby odwiedzić grób brata i jego żony, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. Teraz będzie mógł przeczytać taki napis umieszczony pod znakiem B-1. Zamiast standardowego opisu widnieje:

Kupczenie wiarą i akwizycja przekazu partii na terenie Wawelu możliwe są włącznie za zgodą Dyrekcji Zamku Królewskiego

Z takiego pomysłu niezwykle zadowolony jest prof. Jan Hartman, który chwali się tym na Facebooku. Ale nie zdradza, kto za tym stoi.

My tego nie zrobiliśmy, to pewnie akcja mieszkańców Krakowa, ale całym sercem jestem za taką formą protestu [sic! – red.]

– mówi Danuta Czechmanowska, przewodnicząca małopolskiego KOD. Ale krąg podejrzanych jest szerszy, ponieważ w dniu przyjazdu Kaczyńskiego niezwykle aktywna jest organizacja Obywatele RP.

Jeden z komentarzy pod wpisem Hartmana brzmi:

Panie prof. Hartman a nie odnosi Pan wrażenia, że to jest głównie do waszego środowiska bo przeszkadzanie w modlitwie każdej modlitwie jest niegodne człowieka cywilizowanego?

Hartman nie odpowiedział na pytanie czytelnika, tymczasem jak gdyby nigdy nic występuje w publicznym radiu, ostatnio w audycji… o dokumencie „Chrześcijański kształt patriotyzmu” wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski (sprawą ma zająć się zarząd PR). Wcześniej opowiadał się za wprowadzeniem do dyskursu publicznego kwestii legalizacji kazirodztwa.

(2438)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.