Portal informacyjno-historyczny

Prorok z Platformy. Kilka tygodni temu pisał: ,,Ci wszyscy, którzy łamią prawo, odpowiedzą za to!”. Teraz zapukało do niego CBA

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Członek zarządu regionu zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej Maciej G. jest jednym z zatrzymanych przez CBA. Powód? Nieprawidłowości w Zakładach Chemicznych Police.Co ciekawe, działacz… przewidział ten scenariusz.

Śledztwo CBA dotyczy m.in. przestępstw przeciwko istotnym interesom gospodarczym Polski. Śledczy oskarżają zatrzymanych o szkody majątkowe wielkich rozmiarów. Mieli oni być odpowiedzialni za działania na szkodę Zakładów Chemicznych.

Śledztwo jest wielowątkowe – zaznacza Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA. Ma dotyczyć inwestycji w kopalnie fosforytów w Senegalu w ramach spółki African Investment Group SA z Grupy Azoty.

Tymczasem okazuje się, że jeden z zatrzymanych – Maciej G. (PO) sześć tygodni temu dążył do surowych rozliczeń z przestępcami:

Pisarz Jacek Piekara komentował:

Szczęścia szukasz, szczęście zawsze znajdziesz…

Maciej G. negatywnie oceniał dzisiejszą Polskę, nazywając ją dzikim krajem. Wszystko przez korupcję. Na szczęście tweet po prawej stronie pokazuje, że państwo robi, co może, żeby ją powstrzymać:

W Internecie pojawiły się kolejne wymowne zdjęcia:

(4089)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę