Prezydent zaskoczył przeciwników. Odpowiedział hejterom tym… memem. ,,Spokojnie, to tylko eksplozja frustracji” [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Fotografię, na której Andrzej Duda trzyma kciuki podniesione do góry na szczycie NATO, obiegła sieć. Nieprzychylne Prezydentowi media wykorzystały ten gest do ataku na głowę państwa. Nie chcąc pamiętać, że nie był on pierwszy…

,,Afera kciukowa” została rozdmuchana do granic przyzwoitości. Media i politycy prześcigali się w analizie gestu, który nie jest niczym nowym. Takie memy jak poniżej nie należały do rzadkości:

Popularny serwis Kamieni Kupa zrobił zestawienie gestów, wykonywanych w przeszłości przez znanych polityków. Obrazek krąży po sieci, ale teraz nieoczekiwanie udostępnił go… sam Prezydent.

Na Twitterze skomentował:

Serwis Kamieni Kupa opisywał całą aferę:

Gazeta Wyborcza jest przerażona i płacze nad tym jaki wstyd dla TenKraju przyniósł nam prezydent Duda uśmiechając się i pokazując „OK” podczas przygotowań do wspólnego zdjęcia. Tak też po aferze garsonkowej teraz mamy… aferę kciukową. Groza. To są prawdziwe afery! Nie jakieś tam Amber Goldy, stocznie, Sowy&Przyjaciele, NIK-i, sriki, autostrady czy ustawy hazardowe! PS.Ktoś sprawdził, czy na TVN24 trwa wydanie specjalne?

Media natomiast z zachwytem komentowały, jak lewicowy premier Kanady Justin Trudeau pokazuje swoje skarpetki:

To zachowanie premiera Kanady, który chwalił się… skarpetkami, zachwyciło światowe i polskie media. Te same, które wyśmiewają gest prezydenta Dudy [FOTO]

(20030)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.