Portal informacyjno-historyczny

To prawdziwy hit internetu. Młody mężczyzna w kilka minut ,,zaorał” pomysł uderzający w polski przemysł. ,,Zlikwidowano polski cukier, zlikwidowano stocznie, próbowano zlikwidować górnictwo, a teraz…” [WIDEO]

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Gdy w ostatnich dniach Polsce przypisywana jest odpowiedzialność za Holocaust i II Wojnę Światową – poseł Czabański jeździ do Brukseli i opowiada całemu światu, że na polskiej wsi mieszkają barbarzyńcy odzierający zwierzęta ze skóry. Ta antypolska i szkodliwa działalność jest poniżej wszelkiej krytyki – mówił młody mężczyzna na antenie TV Trwam.

To jest polski przemysł futrzarski, jeden z największych na świecie, drugi w Europie zaraz po Danii. W Parlamencie Europejskim mieliśmy do czynienia z taką sytuacją, że przyjechali posłowie z PiS-u i zakomunikowali światu, że w Polsce pracują barbarzyńcy, którzy wstają i o niczym innym nie myślą, jak tylko o tym, żeby dokuczyć zwierzętom

– mówił i dodał:

Razem z posłami PiS-u był tam Stefan Eck, niemiecki komunista, który jest zwolennikiem aborcji do 9 miesiąca życia i była Brigitte Bardot, która sama dokonała aborcji, a teraz prowadzi działalność prozwierzęcą (…) Tak samo zlikwidowano polski cukier, tak samo zlikwidowano stocznie i próbowano zlikwidować górnictwo

(13494)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. dzielenie jednej farmy na kilkadziesiąt mniejszych, brak własnych oczyszczalni ścieków (hodujący trzodę mają jeszcze więcej za uszami). zatrudnianie na czarno i płacenie minimalnych podatków (facet mając 36 farm na terenie 2 ha zatrudnia 5 osób). Jak to sposób na Polskę to ja dziękuję. W swoim życiu odprowadziłem już ponad 1 mln pln danin i nie mówię po to by się chwalić czy narzekać – to po prostu fakt – Zacznijcie traktować po ludzku pracowników, zacznijcie płacić uczciwie podatki i wtedy zróbcie sobie pozytywny PR, zaproście reporterów na farmy.

  2. To juz przerabialismy panie UNDERDOG i ROBESPIER: najpierw zlikwidowac bo Polskie i zacofane a potem kupowac od Niemcow lub Chińczyków…może lepiej Was PO wymieniać na Niemców lub Cinczykow..he,he..

  3. @olo.pl – ze co? Nie zgadzasz sie z gosciem z filmiku? Bo ja sie zgadzam. A fakt, ze wspomnial o cywilizacji lacinskiej, pokazuje, ze to madry i oczytany gosc. Tym bardziej brawo dla niego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę