,,Pozabijam wszystkich muzułmanów”. Przykra historia z Polakiem na Wyspach w roli głównej

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Fatalna reklama dla Polski. Sąd w Colchester w hrabstwie Essex nie znalazł okoliczności łagodzących i ukarał 42-letniego Wojciecha Zakubka grzywną oraz pracami publicznymi. Polak poniósł konsekwencje swojego zachowania pod wpływem alkoholu. Krzyczał, że pozabija wszystkich muzułmanów. Szczegóły sprawy przedstawia ,,Polish Express”.

Zakubek 26 lutego upił się do nieprzytomności w pobliżu centrum handlowego. Dopiero ratownikom medycznym udało się ocucić Polaka, a gdy ten się ocknął, zaczął wykrzykiwać, że pozabija wszystkich muzułmanów.

Na tym lista jego przewinień się jednak nie zakończyła. Zakubek wyrządził też szkody w karetce pogotowia, niszcząc jej wyposażenie, molestował członkinię załogi karetki oraz poturbował policjanta. Na koniec załatwił swoją potrzebę fizjologiczną w radiowozie.

Sąd przedstawił Polakowi listę zarzutów, a dodatkowo przypomniał, że znajduje się na zwolnieniu warunkowym z polskiego więzienia, jego nazwisko pojawia się w procesie o morderstwo i do tego wszystkiego, że nie płaci też alimentów i jest za to poszukiwany.

Zakubek bronił się przed sądem, że nie pamięta niczego z wieczory 26 lutego, a zwłaszcza rzucania gróźb pod adresem muzułmanów. Sędzia nie uznał tego za okoliczność łagodzącą. Skazał Polaka na 80 godzin nieodpłatnych prac publicznych w okresie jednego roku oraz zapłatę 300 funtów w ramach odszkodowania.

źródło: Polish Express

(8830)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.