Portal informacyjno-historyczny

Posłanka ujawnia makabryczne zbrodnie ISIS. Opowiedziała dwie przerażające historie, które nie mieszczą się w głowie [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Bojownicy ISIS są gotowi do makabrycznych czynów. Nawet do przygotowania potrawki z dziecka i nakarmienia ją matki chłopca.

Poseł Iraku Vian Dakhill ujawniła okropne zbrodnie ISIS w wywiadzie telewizyjnym. Opowiedziała historię jazydzkiej niewolnicy seksualnej bojowników Państwa Islamskiego, która urodziła syna. Taki kłopot nie był potrzebny islamistom, więc poradzili sobie w przerażający sposób. Dziecko zostało ugotowane. Na tym jednak koszmar się nie kończy, bowiem z jego ciała przygotowano potrawę i podano przetrzymywanej przez trzy dni bez wody i jedzenia w piwnicy matce.

Zjadła, bo była bardzo głodna. Nie wiedziała jednak, co jej podano

– powiedziała Vian Dakhill, która należy do Jazydów. Gdy kobieta skończyła jeść, bojownicy zdradzili jej, co jej zaserwowali.

Dakhill opowiedziała też jeszcze jedną przerażającą historię.

Znam to z opowieści jednej z dziewczynek. Jej 10-letnią siostę islamiści zgwałcili i zabili na oczach pięciu sióstr i ojca

– mówiła ze łzami w oczach Dakhill.

Jazydzi to grupa szczególnie prześladowana przez islamistów. Uważa się, że są wyznawcami diabła. Jazydzkie kobiety często są więzione i wykorzystywane seksualnie przez bojowników ISIS.

Kim są Jazydzi, których nienawidzą muzułmanie? Oprócz chrześcijan dążą do fizycznej likwidacji właśnie właśnie tej mniejszości religijnej

(3373)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę