Portal informacyjno-historyczny

Posłanka PO skompromitowała się po pytaniach Kukiza. Wystarczyło jedno pytanie. „Partia pani nie pozwoliła”

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Paweł Kukiz z Kukiz’15 z jednej strony, a Kinga Gajewska z Platformy Obywatelskiej z drugiej strony. Posłowie spotkali się w programie „Tak czy nie” na antenie Polsat News. Przedstawicielka PO skompromitowała się po pytaniach Kukiza.

Kukiz w pewnym momencie rozmowy zapytał Gajewską, dlaczego głosowała przeciwko obniżeniu kwoty wolnej od podatku dla posłów. Sensownej odpowiedzi nie usłyszał. W sumie nie usłyszał żadnej odpowiedzi, bo Gajewska z rozbrajającą szczerością przyznała, że nie wie, co ma powiedzieć.

Kukiz nie odpuścił. Pod koniec programu po raz drugi zapytał Gajewską o sprawę kwoty wolnej od podatku dla posłów. Tym razem posłanka PO już wyraziła swoje zdanie, ale tym samym skompromitowała się jeszcze bardziej, bo podsumował Kukiz.

(6508)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę