Poruszenie we Włoszech. Polityk pyta: ,,Skąd gwałciciel z Rimini ma na dwóch adwokatów i kto ich finansuje”. Tymczasem imam znalazł nieoczekiwanego winnego

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Sprawa gwałtu w Rimini wciąż jest obecna we włoskich mediach. Tym razem powszechne zdziwienie budzi fakt, że Kongijczyk Guerlin Butungu może liczyć na dwóch adwokatów.

Na łamach Diretta News, senator Roberto Calderoli stawia pytanie, jakim cudem imigrant dysponujący pozwoleniem na czasowy pobyt we Włoszech, może sobie pozwolić aż na dwóch prawników, którzy będą go bronić. Zastanawia się, czy ma to związek z jego wysokim statusem materialnym, co widać na zdjęciach w mediach społecznościowych. Pozuje do nich w markowych ubraniach.

Obawiam się, że to państwo włoskie funduje mu zarówno prawników jak eleganckie ubrania

– grzmi.

Senator podkreśla, że na ironię zakrawa fakt, że na wystawne życie i ochronę przed wymiarem sprawiedliwości składać się muszą podatnicy.

Tymczasem zdaniem imama z Rimini, mającego kontakt z Marokańczykami, którzy dopuścili się gwałtu, winę ponosi zachodnie społeczeństwo.

– Byli bez Allaha, zniszczeni przez zachodnie społeczeństwo jak inne chłopaki we Włoszech

– mówi imam, który twierdzi, że podejmował próby sprowadzenia późniejszych oprawców Polki na właściwą drogę – bez efektu. Imam martwi się również, że gwałt spowoduje wrogość do całej społeczności muzułmańskiej.

Czy to tylko wina zachodniego społeczeństwa? Jak informuje Iovegovernoladro.info, Margot Wallstrom, wysłanniczka ONZ, w 2010 roku nazwała Kongo światową stolicą gwałtu. To stamtąd przybył Butungu

(36943)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.