Portal informacyjno-historyczny

Portal informuje: zidentyfikowano prowokatora, który atakował policję. Ciekawe związki rodzinne mężczyzny, któremu już postawiono zarzuty

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Identyfikowaniem tożsamości mężczyzny, który prowokował policję podczas demonstracji ,,obrońców konstytucji” żyły media społecznościowe. Jednak większość internautów myliła się, wskazując na młodego ukraińskiego aktora. Jak informuje wPolityce.pl, atakując stróżów porządku okazał się Michał M., operator filmowy, syn Jerzego Bernarda Modlingera, wieloletniego wydawcy i szefa redakcji politycznej „Wiadomości” TVP (w latach 1989-2001) i szef „Teleexpressu” (2011-2016).

M. usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów. Oskarżony jest o stosowanie przemocy i znieważenie podczas służby.

Oskarżony pracuje jako operator kamery i asystent operatora, aktualnie zatrudniony jest przy produkcjach TVP: „Leśniczówce” oraz „Wojennych Dziewczynach”.

WPolityce.pl przypomina także osiągnięcia jego ojca, odznaczonego przez Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Do dziś jest zatrudniony w Akademii Telewizyjnej TVP.

Z kolei dziadkiem M. był był Jerzy Maurycy Modlinger. Kim był?

stalinowski prokurator, podpułkownik Ludowego Wojska Polskiego, w latach 50. komendant Oficerskiej Szkoły Prawniczej, szkolący kolejnych stalinowskich sędziów i prokuratorów

– wylicza wPolityce, dodając, że został pochowany w kwaterze „Ł” na warszawskich Powązkach. To właśnie tam powstały groby, które miały przykryć szczątki Żołnierzy Wyklętych.

źródło: wPolityce.pl

(5183)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę