Polski kierowca zaatakowany przez kilkudziesięciu imigrantów. Najpierw barykada, później kamienie i trzech pasażerów na gapę [wideo]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polski kierowca ciężarówki musiał zmierzyć się z grupą kilkudziesięciu imigrantów, którzy zablokowali drogę dojazdową do Calais. Później obrzucili pojazd kamieniami.

Kierowca zarejestrował atak. Słychać odgłosy kamieni, które odbijały się od karoserii samochodu. Jeden z nich uderzył w szybę, ta jednak wytrzymała.

Mężczyzna ostatecznie przejechał, ale nieoczekiwanie wraz z nim w podróż udała się trójka pasażerów na gapę. Trzech imigrantów dostało się między kabinę ciągnika a naczepę – mężczyźni rozcięli plandekę i schowali się do środka. Dopiero służby graniczne wyciągnęli ich, umożliwiając podróż do Wielkiej Brytanii.

– Oni chcą przedostać się do Wielkiej Brytanii. Dziwię się tylko, że robią to w taki sposób. Po takich akcjach wiadomo, że samochody będą ściągane do kontroli. Gdyby chowali się, byli bardziej dyskretni, to miałoby to sens. Chyba wyładowują w ten sposób złość, że Calais jest coraz bardziej chronione, stawiane są płoty

– powiedział kierowca stacji TVN 24.

(1215)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.