fot. screen YouTube / maxpixel.net

Polski europarlamentarzysta ośmiesza Unię: pokazuje, że w przeciągu kilku tygodni uchwala sprzeczne przepisy. Tym razem poszło o… mięso (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Tak stado baranów plącze się we własnych bzdurach. Na jednej sesji lamentują, że ludzie nie jedzą czerwonego mięsa, a na drugiej alarmują, że jedzą go za dużo – napisał na Facebooku europarlamentarzysta Dobromir Sośnierz, który właśnie po raz kolejny pokazał, że Parlament Europejski uchwala sprzeczne przepisy.

Ap. mając na uwadze, że spożycie tłuszczów nasyconych i czerwonego mięsa w Unii nadal znacznie przekracza zalecane poziomy zapotrzebowania na wartości odżywcze, a przemysł spożywczy nadal w istotnym stopniu przyczynia się do emisji gazów cieplarnianych i azot

– uroczyście ogłosiła Unia, martwiąc się wysokim spożyciem mięsa. Tymczasem na poprzedniej sesji zakomunikowała:

22. uważa, że należy przeciwstawić się przeświadczeniu, że jagnięcina jest trudna do przyrządzenia, i odwrócić obecną tendencję do unikania mięsa czerwonego

Sośnierz podkreśla:

Próbują się wypowiadać na każdy temat, nie mając odpowiedniej wiedzy i manipulując danymi. W unijnych aktach prawnych często podawane są niesprawdzone informacje bez odniesień do źródeł. Na tym przykładzie widać, że piszą tak, jak jest im wygodnie, żeby tylko uzasadnić kolejne idiotyczne regulacje i wydawanie Waszych pieniędzy!

A oto wystąpienie w Europarlamencie:

(9793)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.