Polska żyje sprawą poszkodowanej Polki. A z takimi sytuacjami Włosi muszą zmagać się na co dzień [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Napad na polską parę we Włoszech wywołał powszechne oburzenie. Jednak problemy z imigrantami na Półwyspie Apenińskim to nie jest żadna nowość. Oto jedno z zajść z Parmie, gdzie atakowani są pasażerowie autobusu.

Przed każdym wejściem jest napis w wielu językach zakazujący przebywania tu między pierwszą i piątą nad ranem. Tam zdarzały się wielokrotnie gwałty, kradzieże. Gangi śledzą turystów, gdy idą się kąpać, kradną ich rzeczy, a w nocy dochodzi do bezpośrednich napadów […] po zmroku plaża przechodzi pod faktyczną kontrolę gangów przestępczych z powodu braku wystarczającej liczby prywatnych strażników i policjantów

– mówili funkcjonariusze polskiej prasie o sytuacji w Rimini.

Ale nie tylko na plaży jest niebezpiecznie. Oto najnowsze zajście z autobusu w Parmie (północne Włochy). W komentarzu do nagrania czytamy, że kierowcy i pasażerowie są bici, obrażani i opluwani przez grupę imigrantów. Szczególnie ucierpiał jeden z kierowców. Twierdzi, że właśnie zaczynał zmianę, ale na jego stanowisku, skąd zwykle rusza, siedziała grupa imigrantów. Kiedy kazał im zejść z drogi, spotkał się z agresją. W rozmowie z Il Giornale mówi, że oprócz tego, co jest na nagraniu, rzucali kamieniami w szyby.

Całą bójkę przerwało wkroczenie karabinierów, wezwanych przez pasażerów. Imigranci zdążyli uciec, ale w większości zostali rozpoznani. Kierowca trafił do szpitala. Twierdzi, że gdyby trafili na kogoś słabszego, to nie przeżyłby zajścia. Mówi, że pracuje tu 30 lat i jedyne problemy miał z obcokrajowcami.

źródło: Il Giornale

(6281)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.