„Polska zostanie zmieciona z powierzchni ziemi”. Władimir Żyrinowski twierdzi, że decyzja o III wojnie światowej jest już podjęta

w Mocne słowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zhirinovsky, leader of the Liberal Democratic Party of Russia (LDPR), delivers a speech during a rally on the Defender of the Fatherland Day in MoscowLider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji – Władimir Żyrinowski stwierdził, że w razie wybuchu szerszego konfliktu o Ukrainę Polska i kraje nadbałtyckie zostaną „zmiecione”.

Jak mówił Żyrinowski w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Rossija24 „o wszystkim związanym z wojną i pokojem, a dziś sprawach związanych z Ukrainą, będzie decydować jeden człowiek – głowa rosyjskiego państwa. Jakiego planu nie napisali by w NATO, jakich dyrektyw by nie podpisał Barack Obama, wszyscy oni nie będą mieli żadnej siły […] Główna decyzja o trzeciej wojnie światowej, jak jestem pewny, już podjęta […] Przybałtyka i Polska, one zostaną zmiecione. Tam niczego nie będzie. Ameryce nic nie grozi, ona daleko, a państwa wschodnieuropejskie same siebie narażają na groźbę całkowitego zniszczenia […] Nie możemy dopuścić aby z tych terytoriów wleciały samolty i rakiety skierowanę w stronę Rosji”.

Kilka dni temu Żyrinowski mówił w Dumie „co oni chceli zrobić – Zachód? Zrobić z Ukrainy Polskę-2. Polska to ich wierna forpoczta, dzięki mocnym antyrosyjskim nastrojom, i Przybałtyce, w Przybałtyce nienawidzą Rosjan, i w Polsce”.

źródło: Kresy.pl

(82)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.