Portal informacyjno-historyczny

Polsat ocenzurował spot katolickiego pisma. Stacja postanowiła bronić muzułmanów [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Katolickie pismo chciało zareklamować się na antenie stacji Polsat. Telewizja najpierw przyjęła opłatę za emisję spotu, a potem oświadczyła, że go nie pokaże.

Wydawca miesięcznika ,,Moja rodzina” wykupił reklamę w Polsacie. Chciał zachęcić widzów do kupienia lipcowego numeru, w którym znalazł się wywiad z Miriam Shaded m.in. o Mahomecie. Telewizja zaksięgowała należność za emisję spotu, ale potem wycofała się z umowy – czytamy na wSensie.pl

Przedstawiciele stacji uznali, że nie pokażą reklamy ze względu na okładkę miesięcznika, która miałaby godzić w uczucia religijne. Na okładce lipcowego wydania ,,Mojej rodziny” pojawiło się specjalne zdjęcie i pytanie ,,Czy Mahomet był pedofilem?”. W Polsacie uznali, że chociaż fakty są takie, a nie inne, to i tak taki spot obraża wyznawców islamu i ich najważniejszy wzór do naśladowania.

Był to 56-letni stary pedofil, który współżył ze swoją 6-letnią żoną poprzez seks udowy, a odkąd skończyła 9 lat, uprawiał z nią seks normalny. W Koranie znajdziemy 164 wersy nawołujące do Dżihadu, mordu oraz 91 wersów nawołujących do naśladowania Mahometa jako idealnego wzoru, który był nienawidzącym innowierców, mordercą, pedofilem, rozbójnikiem i łamał wszelkie traktaty

– powiedziała w wywiadzie, który chciała zareklamować ,,Moja rodzina” Miriam Shaded.

(2416)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę