Polak-Węgier dwa bratanki? Szaleńczy wyścig kierowców TIR-ów z obydwu krajów. Inni kierowcy zszokowani: ,,Musieli wcześniej się pokłócić” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dwóch kierowców TIR-ów – Polak i Węgier urządzili sobie wyścig na drodze ekspresowej S3. Łamali przepisy i zagrażali innym uczestnikom ruchu. Wszystko zarejestrowała kamera.

Jechałam z dziećmi. Przestraszyłam się, bo oni się nawzajem wyprzedzali. Zadzwoniłam do męża, a on kazał mi ich nagrać

– relacjonuje jedna kobieta. Kierowcy wykonywali ryzykowne manewry, łamali ograniczenia prędkości, media piszą, że wręcz ,,sterroryzowali innych uczestników ruchu”.

W rażący sposób stwarzali oni zagrożenie na drodze

– komentuje policja.

W komentarzu do umieszczonego wideo czytamy:

Jeden naciskał na drugiego. Jechały bardzo szybko. Musieli wcześniej się pokłócić – podejrzewa mieszkaniec Międzyzdrojów, którego kamera zarejestrowała całe zdarzenie. W pewnym momencie, jadąc pod górkę, jeden z kierowców rozpoczyna manewr wyprzedzania. Jednak drugi z kierowców nie zamierza ustępować. – Samochody jadące z przeciwka musiały uciekać na pobocze. Żona była przerażona. Było bardzo blisko tragedii . Dalej było tylko gorzej. Gdy jednemu z kierowców wreszcie udaje się wyprzedzić drugiego, tamten momentalnie zjeżdża na lewy pas i, jadąc pod prąd, prześciga rywala.

Dzięki nagraniu policja ustaliła, że jeden z piratów drogowych to 65-latek z województwa świętokrzyskiego. Drugi pojazd miał węgierskie rejestracje. Policja znad Dunaju pomogła ustalić, że to 54-letni obywatel tego kraju. Teraz zostanie przesłuchany.

Zgodnie z art. 86 kodeksu wykroczeń kierowcom grozi zatrzymanie prawa jazdy. Sąd może zdecydować również o zakazie prowadzenia przez nich pojazdów na terenie Polski.

źródło: TVN24

(2171)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.