Portal informacyjno-historyczny

Polacy nie chcą imigrantów. Powód? Ten krótki klip i ta grafika mówią wszystko… [WIDEO]

w Ciekawe klipy

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Nie ma możliwości, aby do Polski byli przyjmowani uchodźcy i nie zgodzimy się na narzucanie przymusowych kwot – mówi premier Beata Szydło, mimo nacisków ze strony dygnitarzy unijnych.

Polacy myślą podobnie. Według sondażu przeprowadzonego na zlecenie Super Expressu i Nowa TV, 71 procent jest na nie, ,,tak” powiedziało 15 procent. Niezdecydowanych było 14 procent.

Dzięki internetowi Polacy widzą, jakie skutki niesie za sobą przyjmowanie imigrantów i polityka multi-kulti, dlatego mimo jednoznacznej narracji wielu mediów, Polacy nie ulegają terrorowi politycznej poprawności. Oto jedno bardzo wymowne nagranie pod tytułem ,,Islamizacja w Europie”:

Profil na Twitterze Voice of Europe opublikował również takie wymowne zestawienie, które cieszyło się dużą popularnością:

(13282)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Ciekawe klipy

Idź na górę