Portal informacyjno-historyczny

Pokonaj ból bez farmakologii

w Recenzje/Ważne książki


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

naturalne_sposoby_pokonywania_bolu_max„Bez bólu i cierpień nie istniejemy”, mawiał Eurypides, starożytny mędrzec grecki. Rzeczywiście, ból jest częścią naszego życia, i choć jest doznaniem naturalnym, to jednak bardzo nieprzyjemnym i niepożądanym. To dlatego człowiek od zarania dziejów poszukiwał metod jego eliminowania.

Natura obdarzyła nas na szczęście skutecznymi metodami przezwyciężania cierpienia. Czytając ten praktyczny poradnik zrozumiesz naturę bólu, poznasz najczęstsze dolegliwości bólowe oraz nauczysz się naturalnych metod ich eliminowania.

Dr Luis Aliaga, hiszpański anestezjolog, koordynator Kliniki Leczenia Bólu Teknon w Barcelonie. Ekspert w dziedzinie leczenia bólu z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Autor i redaktor wielu specjalistycznych publikacji dotyczących leczenia bólu.

Odbiorcy: osoby cierpiące na wszelkiego typu dolegliwości bólowe; wszyscy dbający o swoje zdrowie (również profilaktycznie); miłośnicy naturalnych metod leczenia; lekarze, farmaceuci, terapeuci.

Dowiesz się: które bóle są najbardziej kłopotliwe oraz co, jak i kiedy może boleć Ciebie; czy ból można odziedziczyć; jak sobie radzić z przewlekłym cierpieniem.

Luis Aliaga, Naturalne sposoby pokonywania bólu, Jedność, Kielce 2015.

Książkę można nabyć TUTAJ.

(39)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę