Pokazali jeden z najbardziej drastycznych elementów prawa szariatu w centrum dużego miasta. Eksperyment wywołał szok [WIDEO]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W wielu krajach, gdzie obowiązuje prawo szariatu, islamscy przywódcy religijni dopuszczają małżeństwo z nieletnimi. Co się stanie, gdy ten obyczaj przenieść do centrum wielkiego miasta, a małżonkami nie będą muzułmanie?

65-letnie mężczyzna odgrywa rolę przyszłego męża, który zamierza poślubić 12-latkę. Ludzie zgromadzeni wokół są zszokowani. Dopytują się, ile ma lat i gdzie jest jej matka. Jedna z kobiet próbuje odciągnąć dziewczynkę. Ludzie skonfrontowani z jednym z pomysłów islamu, wyrażają oburzenie, nie widząc w tym różnorodności kulturowej.

Tymczasem takie zwyczaje docierają wraz z imigrantami do Europy. Niemiecka minister ds. integracji Aydan Özoguz w 2015 r. mówiła, że ,,całkowity zakaz małżeństw z dziećmi może w indywidualnych przypadkach prowadzić do wykluczenia społecznego kobiet”. W 2016 r. Niemcy zarejestrowali 1,5 tys. małżeństw z nieletnimi. Najwięcej przypadków – ponad 600 – dotyczy dziewcząt z Syrii. W 157 przypadkach poślubione zostały nieletnie Afganki, a w 100 – Irakijki.

(13054)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Ekhmmm. może z biblii czerpali przykłady. przecież Maryja też miała 12 lat gdy wyszła z Józefa. A no i w Watykanie do niedawna seks z 12 latkami był dozwolony trochę wiec śmieszne te wasz komentarze jakie to średniowiecze 😀 poza tym biologicznie skoro dziewczynka miesiaczkuje wiec jest zdolna do rozmnażania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.