Po wypowiedzi posła PO na temat reparacji Twitter oszalał. Przedstawiciel Kukiz’15 kontratakował: „Oni dzisiaj są bogaci naszą biedą” [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Posłowie Marek Jakubiak z Kukiz’15 i Sławomir Neumann z PO pokłócili się o sprawę reparacji w programie ,,Kawa na ławę”.

Polityk PO uważa, że jeśli Polska domaga się odszkodować od Niemiec, powinna wystąpić także z podobnymi żądaniami do Rosji. Mówił o ,,wrzutce na potrzeby krajowe” oraz ,,zohydzaniu Polakom UE”.

Jakubiak nazwał to wypowiedzią proniemiecką.

Aż mi się nie chce tego komentować. Dzisiaj mówimy o reparacjach od Niemców. Po co wtrącać teraz Rosję? Wtrącimy ją, jak przyjdzie na to czas. My od Niemiec chcemy tylko tego, co nam spalili, wymordowali i zniszczyli. Nic więcej. Oni dzisiaj są bogaci naszą biedą

– grzmiał i dodawał:

W 1945 roku został zrobiony audyt, on istnieje na stronach internetowych. Wystarczy sobie sprawdzić. Ten audyt określał sumę, która dzisiaj stanowi półtora biliona złotych. Jeżeli odnosimy się do czegokolwiek, to jak nie odnosić się do tego dokumentu? Unia Europejska za każdym razem, kiedy Polska staje po stronie własnego interesu, mówi: „a zbierzemy wam dotacje”, „a 200 tysięcy za jednego uchodźcę”. Skończmy z tą nonszalancją!

Jakubiak uważa, że takie postawienie sprawy powinno wyjść od rządu:

Źle, że jest kilkanaście osób, które o tym mówi. Powinno być stanowisko rządu, wypracowane na dokumentach i profesjonalne podejście do tematu. Tak, żeby pan poseł Neumann nie miał nic do powiedzenia w tej kwestii

Po programie poseł opublikował nagranie i skwitował:

Po mojej mocnej odpowiedzi na totalnie proniemiecką wypowiedź posła Neumanna (PO) Twitter wręcz oszalał jak nigdy. Dlatego obejrzyjcie i dajcie znać o waszym odczuciu.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

(3797)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.