Ten plac zabaw w Berlinie przykuł uwagę internautów na całym świecie. Niemcy zachwyceni, bo ,,umożliwi lepszą integrację”. Internauci zwracają uwagę na ogromny paradoks [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Plac zabaw w Berlinie z wieloma elementami islamskiej kultury budzi mieszane uczucia. Przepytywani przez reportera lokalni mieszkańcy byli zadowoleni, ale internauci odnosili się dużo bardziej krytycznie.

Plac zabaw powstaje w dzielnicy Berlina Neukölln. Wciąż nie jest w pełni oddany do użytku. Na razie widzimy m.in. kopułę charakterystyczną dla meczetu.

Mieszkańcy mają nadzieję, że plac umożliwi muzułmanom lepszą integrację, wyrażają jednak swój sprzeciw wobec pomysłów, aby finansowano go z pieniędzy podatnika.

Internauci punktują w komentarzach niekonsekwencję Niemców. Przypominają, że symbole chrześcijaństwa usuwane są z przestrzeni publicznej, tymczasem nikt nie ma problemu z eksponowaniem islamskich odpowiedników.

(8935)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.