Portal informacyjno-historyczny

,,PiS chce przeprosić Ukrainę na nazwanie rzezi wołyńskiej ludobójstwem!”. Kukiz ostro atakuje nowy projekt uchwały

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Paweł Kukiz zabrał głos w sprawie projektu uchwały zgłoszonego przez PiS. Jak mówi poseł, obóz rządzący chce „przeprosić” Ukrainę za… nasz projekt uchwały o ludobójstwie na Wołyniu dokonanym przez OUN-UPA.

Klub Kukiz’15 cytuje fragment ustawy:

Pamiętamy walkę polskich i ukraińskich sił opozycji antykomunistycznej, która dała moralne podstawy dla przywrócenia niepodległości naszych państw. (…) Wierzymy w potrzebę powstrzymywania sił, które prowadzą do sporów w naszych państwach

Projekt deklaracji poparły wszystkie kluby poza klubem Kukiz’15. Podczas posiedzenia posłowie otrzymali informację, że komisja spraw zagranicznych parlamentu Ukrainy również przyjęła deklarację

(4674)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Mamy to co wielu Polaków przewidziało….tzw.elity ,od lewa do prawa zdradzają nas…Może idiotki ,co ubierały sie na czarno zaprotestują?….NIE ! To nie demonstracja lewacka…To demonstracja za prawdą o ludobójstwie Polaków na Kresach…Wołyniu,Pokuciu,Małopolsce Wschodniej…Tym przygłupom gadającym po polsku jest obce demonstrowanie o wymordowanych dzieciach,kobietach i starcach….Ci zdrajcy wybierają opcje propagujące prouniność…To bardziej bezpieczne niż demonstrowanie w sprawie ludobójstwa jakiego dokonali Ukraińcy….Tak właśnie wygląda patriotyzm,KOD-owców,Niezależnej,PiS-u,PO.PSL …to są tzw. ELYTY składające się z żydów,ukraińców, itp..udające Polaków……Tak właśnie wygląda interes Polskiego Narodu…Zdrada na każdym kroku…Tak właśnie wygląda upodlenie …KANALIE !

  2. Jak można w Sejmie podejmować uchwały przeciw mówieniu prawdy o zbrodniach wołyńskich?
    Jak można uważać, że kłamstwo wołyńskie, tak jak kłamstwo katyńskie może cokolwiek budować?
    Czy ludzie którzy tworzą tego rodzaju uchwały są przedstawicielami Narodu? Czy reprezentują polską rację stanu? Czy nowego rodzaju „bolszewia”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę